Костянтин Бондарєв вісім років з “Батьківщиною”

Сьогодні я святкую свій другий День народження: 8 років тому я очолив партію «Батьківщина» свого рідного регіону – Київщини.

8 років випробувань, репресій та провокацій.
8 років боротьби за право мати свою власну позицію.
8 років безцінного досвіду у будівництві найбільш об’єднаної партії України.

За останні 8 років ми разом перемогли режим Януковича, ми разом боролися і перемагали! Коли нас намагалися знищити фізично – ми об’єднувалися і разом протистояли. Коли нам погрожували – ми не мовчали! Як не збираємося мовчати і сьогодні, коли на зміну одному корупційному клану прийшов ще гірший – режим одного авторитарного олігарха, який вирішив знищити усе, що не працює на його бізнес. Але режим, який побудований лише на офшорах бізнес-клану президента, приречений на поразку. Режим, який повагу до себе виборює лише застосовуючи репресивну машину, як показує наша багатовікова історія, рано чи пізно буде повалений…Адже вони позбавлені головного, що гуртує усіх нас – національної ідеї і об’єднаною усією країною команди!

Озираючись назад на 8 років, я дякую своїй команді за незліченні безсонні ночі і віру у нашу перемогу! Я пишаюся своїми друзями, які, навіть під тиском моїх політичних опонентів, ніколи не зрікалися незлічених років нашої дружби. І понад усе дякую своїй сім’ї, яка разом зі мною переживала усі набіги президентських підданих з обшуками на наш будинок. Я дякую усім хто весь цей час відстоював право мати свою власну позицію!

Тому, якщо політтехнологи президента вважають, що після всього, що ми разом з «Батьківщиною» пережили за ці роки, президенту вдасться скомпрометувати нашу партію та побудувати авторитарний режим, підкидаючи пакети з невідомою речовиною мені або членам моєї команди,  то, схоже їм терміново потрібно відпочити. З президентом десь на Мальдівах.

А нас попереду чекає багато роботи!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
5
6
7
8
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31