Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Про це народний депутат України заявив на прес-конференції присв’яченій земельній псевдореформі Зеленського.

Народний депутат Костянтин Бондарєв (фракція «Батьківщина») спільно з керівництвом Національного штабу захисту рідної землі провели прес-конференцію на тему «Головні небезпеки бездумної земельної реформи Зеленського». Учасники прес-конференції детально обговорили наслідки поспішного зняття мораторію на продаж землі, а також запропонували шляхи реалізації успішної, а головне, комплексної реформи ринку землі в Україні. Завдяки спільній роботі представників аграрного сектору та фракції «Батьківщина» було розроблено цілу низку змін у державному секторі, які мають забезпечити успішне функціонування майбутнього ринку землі.

Під час виступу народний депутат зазначив, що сьогодні в парламенті немає демократії, адже демократія − це коли чують меншість. Він наголосив, що єдина логічна причина, яка пояснює поведінку «слуг» у Верховній Раді, − це їх зобов’язання перед олігархами. 

«Кричуща ситуація і вона полягає у тому, що є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі. А як ще взагалі можна пояснити це з позиції здорового глузду?», − заявив він.

Костянтин Бондарєв також звернув увагу на нинішню дискримінаційну політику держави щодо фермерів з боку НБУ.

«Коли селянин купує нафтопродукти або інші засоби, які йому треба для того, щоб спочатку висадити культури, курс збільшується. В той час, коли треба продавати врожай, то курс зменшується. Так на кого в такому разі працює Нацбанк? Він працює на закордонного інвестора, який хоче прийти і за безцінь купити цю землю», − резюмував народний обранець.

Інший учасник прес-конференції керівник Національного штабу захисту рідної землі у лівобережній частині Київської області Віктор Шеремета наголосив, що замість того, щоб переймати успішний досвід наших сусідів, влада Зеленського власноруч підписує смертний вирок українцям.

«Те, що сьогодні пропонується в даному законопроекті, призведе на перших порах до знищення дрібних і малих господарств. Може здаватися, що нічого страшного не трапиться, але для держави в майбутньому − це знищення поселенської мережі сіл, це зниження народжуваності, а, як наслідок, знищення української нації», − заявив Віктор Шеремета. 

Також у прес-конференції взяли участь керівник Національного штабу захисту рідної землі у правобережній частині Київської області і у Києві Василь Клеванський та фермер Олексій Новохатько. Наприкінці заходу усі учасники закликали українців не спинятися і надалі продовжувати протестувати проти «земельного свавілля» влади Зеленського.  

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30