Костянтин Бондарєв закликав українців захистити землю від розкрадання

Головна мета влади – за допомогою продажної більшості «протягнути» в парламенті законопроект, який узаконить продаж сільськогосподарської землі.

Про це на прес-конференції заявив голова Київської обласної парторганізації Костянтин Бондарєв, наголосивши, що «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.

Костянтин Бондарєв закликав українців захистити свої землі від розкрадання.

«У нинішніх умовах вільний обіг сільгоспугідь – це помилкове рішення. Повне відкриття ринку й безсистемний продаж землі, з одного боку, стане клондайком для кількох олігархічних сімей та великого бізнесу, а з іншого – повним розчаруванням для нації, українців-власників паїв. Це майже та сама «дика» приватизація 90-их, але з гіршими наслідками для країни!» – зазначив очільник Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами Костянтина Бондарєва, тотальний продаж землі не лише не збагатить українців, а й позбавить їх перспектив.

«Землі скуплять за 500-1000 доларів за гектар різного роду фонди, компанії з Саудівської Аравії, Японії, Китаю, Індії, Лівії, Кореї, Єгипту, транснаціональні компанії, олігархи, громадяни з подвійним громадянством, а також підставні особи. Вони добре розуміють, що іншого шансу придбати безцінний ресурс з великим дисконтом в умовах війни – не буде», – пояснив представник «Батьківщини».

Костянтин Бондарєв вважає, що земля потрібна Україні як цінний ресурс для відродження, а тому з нею слід поводитися дуже обережно й розумно.

«Влада має створити такі механізми, які дадуть змогу вже існуючим виробникам, насамперед фермерам, розвинути глибинну переробку. Ці механізми сприятимуть припливу інвестицій у виробництво. Водночас землю необхідно захистити від недбалого господарювання», – сказав політик.

Голова Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» закликав українців не допустити «узаконення продажу України шматкам» й нагадав, що вже розпочали роботу ініціативні групи, які збирають підписи проти продажу сільськогосподарської землі.

«Ми плануємо зібрати щонайменше 10-15 млн особистих підписів громадян, що стане справжнім референдумом та доведе можновладцям, що люди не хочуть продажу землі. У такому випадку президент буде змушений рахуватися з думкою народу», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30