Костянтин Бондарєв закликав українців захистити землю від розкрадання

Головна мета влади – за допомогою продажної більшості «протягнути» в парламенті законопроект, який узаконить продаж сільськогосподарської землі.

Про це на прес-конференції заявив голова Київської обласної парторганізації Костянтин Бондарєв, наголосивши, що «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.

Костянтин Бондарєв закликав українців захистити свої землі від розкрадання.

«У нинішніх умовах вільний обіг сільгоспугідь – це помилкове рішення. Повне відкриття ринку й безсистемний продаж землі, з одного боку, стане клондайком для кількох олігархічних сімей та великого бізнесу, а з іншого – повним розчаруванням для нації, українців-власників паїв. Це майже та сама «дика» приватизація 90-их, але з гіршими наслідками для країни!» – зазначив очільник Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами Костянтина Бондарєва, тотальний продаж землі не лише не збагатить українців, а й позбавить їх перспектив.

«Землі скуплять за 500-1000 доларів за гектар різного роду фонди, компанії з Саудівської Аравії, Японії, Китаю, Індії, Лівії, Кореї, Єгипту, транснаціональні компанії, олігархи, громадяни з подвійним громадянством, а також підставні особи. Вони добре розуміють, що іншого шансу придбати безцінний ресурс з великим дисконтом в умовах війни – не буде», – пояснив представник «Батьківщини».

Костянтин Бондарєв вважає, що земля потрібна Україні як цінний ресурс для відродження, а тому з нею слід поводитися дуже обережно й розумно.

«Влада має створити такі механізми, які дадуть змогу вже існуючим виробникам, насамперед фермерам, розвинути глибинну переробку. Ці механізми сприятимуть припливу інвестицій у виробництво. Водночас землю необхідно захистити від недбалого господарювання», – сказав політик.

Голова Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» закликав українців не допустити «узаконення продажу України шматкам» й нагадав, що вже розпочали роботу ініціативні групи, які збирають підписи проти продажу сільськогосподарської землі.

«Ми плануємо зібрати щонайменше 10-15 млн особистих підписів громадян, що стане справжнім референдумом та доведе можновладцям, що люди не хочуть продажу землі. У такому випадку президент буде змушений рахуватися з думкою народу», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31