Київська обласна «Батьківщина» провела з‘їзд депутатів місцевих рад

15 вересня відбувся з’їзд депутатів місцевих рад різних рівнів від «Батьківщини». Головна мета цього заходу – це намітити головні цілі, розробити план роботи, посилити комунікації та обмінятися досвідом. 

Про це повідомила пресслужба Київської обласної парторганізації «Батьківщини».

За словами учасників, захід проходив у затишній родинній атмосфері, але водночас був наповнений потужною енергетикою людей, які прагнуть змін в нашій країні. На з’їзді депутати окреслили найголовніші виклики, які наразі стоять перед місцевим самоврядуванням: 

  1. Тенденція до скорочення усіх соціальних програм у нових бюджетах 2022. Ціль «Батьківщини» – відстояти кожну копійку у бюджеті кожної громади і спрямувати кошти на потреби людей.
  2. Введення жорстких карантинних обмежень, яке обіцяють вже за лічені дні. Команда «Батьківщини» допомагає усім, хто через пандемію коронавірусу опинився у скрутному становищі.
  3. Знищення розгалуженої освітянської мережі. «Батьківщина» захищаємо кожну школу і кожен садочок на Київщині. 
  4. Одне з найболючіших питань – збільшення тарифів. За ініціативи уряду різницю між захмарною ціною на газ та встановленими тарифами для населення мають покривати місцеві бюджети. Це перекладання відповідальності виллється у непідйомний тягар для новостворених громад. Команда «Батьківщини» на Київщині підготувала план дій, аби не допустити теплоенергетичної катастрофи і зриву опалювального сезону.

По тарифам учасники заходу направили звернення до уряду та парламенту з вимогою не допустити колапсу у теплоенергетичній сфері та зриву опалювального сезону 2021-2022.

Очільник «Батьківщини» у Київській області Костянтин Бондарєв зазначив, що такі заходи вкрай необхідні для розроблення дієвих стратегій, які б ефективно захищали інтереси людей. 

«Сьогодні ми підняли дуже нагальні питання, які турбують кожного мешканця Київщини, а також відпрацювали план, як вирішити ці питання. Прийняли звернення до уряду та парламенту про недопущення підняття тарифів. Також ми прийняли рішення більш плідно працювати, обмінюватися досвідом і проводити такі зустрічі на постійній основі», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Зазначимо, що на з’їзд приїхали 188 депутатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Завдяки Київській обласній «Батьківщині» школи, садочки та лікарні Київщини будуть забезпечені теплом

Завдяки Київській обласній «Батьківщині» школи, садочки та лікарні Київщини будуть забезпечені теплом

«Київська обласна рада компенсує різницю у тарифах – це велика перемога «Батьківщини», – заява фракції у КОР

«Київська обласна рада компенсує різницю у тарифах – це велика перемога «Батьківщини», – заява фракції у КОР

Юлія Тимошенко: Витягувати людей і країну з енергетичної пастки треба негайно

Юлія Тимошенко: Витягувати людей і країну з енергетичної пастки треба негайно

Календар новин
Жовтень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
4
5
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
23
24
25
26
27
28
29
30
31