Лише Тимошенко і «Батьківщина» реально дбають про людей, – експерт

Чинний Уряд не спроможний вирішувати соціально-економічні проблеми, прораховувати свої дії на декілька кроків уперед і повною мірою реалізувати ухвалені рішення. Своєю непрофесійністю він провокує невдоволення громадян і критику з боку опозиційних сил. Проте лише «Батьківщина» Тимошенко має конструктивну риторику та пропонує реальні варіанти розв’язання актуальних для країни питань.

Про це в своєму блозі на «Кореспондент.Net» пише політолог Ігор Петренко.

На його думку, не всі опозиційні сили можуть ефективно захищати інтересів виборців, приміром, ОПЗЖ і ЄС здебільшого скотились до «вульгарної критики й пропаганди».

«На їх фоні найбільш конструктивною опозицією виглядає «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка намагається виправити найбільш небезпечні соціально-економічні хиби уряду, порушуючи цілком логічні питання та зауваженнями на основі фактів», – зазначив Петренко.

Аналізуючи ситуацію, експерт зауважує, що в деяких питаннях Уряд мав би діяти превентивно і не допускати криз. Як-от ситуацію з підвищенням тарифів. Але навіть після втручання президента прем’єр не спромігся забезпечити реалізацію ухваленої тарифної стратегії.

«Водночас пропонований Тимошенко законопроєкт 4680, який передбачає продаж українського газу населенню з рентабельністю в 30% з фіксацією самої вартості газу на рівні 2,6 гривні, а також продаж газу зі сховищ за ціною закачки плюс транспортування, знаходить відгук серед населення», – переконаний політолог.

Неабияке занепокоєння, за словами експерта, викликає покривання владою корупції в Україні, що полягає у бездіяльності відносно розслідування виведених за кордон коштів керівництвом «Нафтогазу» і появи посередників на енергоринку, які купують дешевий газ в

«Укргазвидобування» по 2 гривні 60 копійок, а перепродують по 6 гривень 99 копійок.

«Небажання Уряду розібратись з виведенням з «Нафтогазу» 26 мільярдів спонукає Тимошенко до ефективних та конструктивних дій, зокрема шляхом створення ТСК в парламенті для розслідування корупції в «Нафтогазі», – наголошує Ігор Петренко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31