Лише Тимошенко і «Батьківщина» реально дбають про людей, – експерт

Чинний Уряд не спроможний вирішувати соціально-економічні проблеми, прораховувати свої дії на декілька кроків уперед і повною мірою реалізувати ухвалені рішення. Своєю непрофесійністю він провокує невдоволення громадян і критику з боку опозиційних сил. Проте лише «Батьківщина» Тимошенко має конструктивну риторику та пропонує реальні варіанти розв’язання актуальних для країни питань.

Про це в своєму блозі на «Кореспондент.Net» пише політолог Ігор Петренко.

На його думку, не всі опозиційні сили можуть ефективно захищати інтересів виборців, приміром, ОПЗЖ і ЄС здебільшого скотились до «вульгарної критики й пропаганди».

«На їх фоні найбільш конструктивною опозицією виглядає «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка намагається виправити найбільш небезпечні соціально-економічні хиби уряду, порушуючи цілком логічні питання та зауваженнями на основі фактів», – зазначив Петренко.

Аналізуючи ситуацію, експерт зауважує, що в деяких питаннях Уряд мав би діяти превентивно і не допускати криз. Як-от ситуацію з підвищенням тарифів. Але навіть після втручання президента прем’єр не спромігся забезпечити реалізацію ухваленої тарифної стратегії.

«Водночас пропонований Тимошенко законопроєкт 4680, який передбачає продаж українського газу населенню з рентабельністю в 30% з фіксацією самої вартості газу на рівні 2,6 гривні, а також продаж газу зі сховищ за ціною закачки плюс транспортування, знаходить відгук серед населення», – переконаний політолог.

Неабияке занепокоєння, за словами експерта, викликає покривання владою корупції в Україні, що полягає у бездіяльності відносно розслідування виведених за кордон коштів керівництвом «Нафтогазу» і появи посередників на енергоринку, які купують дешевий газ в

«Укргазвидобування» по 2 гривні 60 копійок, а перепродують по 6 гривень 99 копійок.

«Небажання Уряду розібратись з виведенням з «Нафтогазу» 26 мільярдів спонукає Тимошенко до ефективних та конструктивних дій, зокрема шляхом створення ТСК в парламенті для розслідування корупції в «Нафтогазі», – наголошує Ігор Петренко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутати Білогородської ОТГ привітали найменших футболістів зі святами

Депутати Білогородської ОТГ привітали найменших футболістів зі святами

Календар новин
Січень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31