Міська рада Бучі проти відміни Мораторію на продаж землі

Про це стало відомо із офіційного звернення Бучанської ради до Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради.

26 вересня на сесії депутати проголосували за направлення звернення до найвищих державних органів влади, в якому виступили проти відкриття ринку землі.

«Враховуючи бойові дії на сході України, при відкритті ринку землі є ризик втрати територій. Таким чином, наша країна в нинішніх умовах не готова до ринку землі ні в організаційному, ні в правовому ні в економічному сенсі», – йдеться в документі.

Зокрема, депутати наголосили на тому, що відміна заборони на продаж землі має обговорюватися на загальнонаціональному референдумі. Крім того зазначили, що сьогодні в Україні немає вичерпної бази земель, адже державний кадастр та реєстр нерухомості не заповнені повністю, а також досі містять помилки. На думку депутатів бучанської ради відкритий ринок землі для всіх охочих без державної пільгової програми кредитування для фермерів ставить українські сільські господарства на межу виживання. Тому, недотримання всіх цих вимог може призвести до глибокої кризи в Україні.

«Земля може стати заручницею спекулятивних дій, внаслідок яких буде зірвано злагоджену роботу агропромислового комплексу, що може вплинути на продовольчу безпеку і призвести до дестабілізації в Україні», – зазначили депутати Бучанської міської ради в своєму зверненні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Долар по 100 вже в наступному році?

Долар по 100 вже в наступному році?

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

Календар новин
Грудень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31