Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

«Батьківщина» вимагає від влади спиратися на думку людей, ухвалюючи стратегічні рішення щодо питань, які становлять загрозу існуванню України, – розпродаж землі, нашої стратегічної власності, застосування формули Штайнмаєра.

Таку позицію висловила Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

Зокрема, вона наголосила на необхідності ухвалення законопроекту про всенародний референдум, і нагадала, що саме закон про народовладдя був першим у передвиборчій програмі президента.

Так, на референдум треба винести питання продажу землю, адже люди наразі виступають проти такого рішення. За останніми соцдослідженнями, зазначила Юлія Тимошенко, 73% людей категорично проти продажу землі, а 81% проти продажу іноземцям, а ще дві третини вимагають референдуму щодо земельного питання. Окрім того, зауважила Голова партії, багато українців вимагають референдуму і щодо застосування формули Штайнмаєра.

Народний депутат Костянтин Бондарєв нагадав, що фракція «Батьківщина» також вимагає від президента накласти вето на ухвалений в парламенті законопроект щодо скасування переліку об’єктів, заборонених до приватизації (1054-1).

«Я не розумію, куди ми йдемо? У розвиток, західну цивілізацію або ми розпродаємо все, що у нас є? Ми йдемо продавати з молотка всі стратегічні об’єкти держави, які у нас залишилися. Я думаю, ми повинні уважно спостерігати за тим, що відбувається і ейфорія поступово повинна закінчуватися», – заявив Костянтин Бондарєв у своєму блозі на Цензор.нет.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Долар по 100 вже в наступному році?

Долар по 100 вже в наступному році?

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

Тенор з Тетіївщини вітав представників Китаю

Тенор з Тетіївщини вітав представників Китаю

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30