Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

«Батьківщина» вимагає від влади спиратися на думку людей, ухвалюючи стратегічні рішення щодо питань, які становлять загрозу існуванню України, – розпродаж землі, нашої стратегічної власності, застосування формули Штайнмаєра.

Таку позицію висловила Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

Зокрема, вона наголосила на необхідності ухвалення законопроекту про всенародний референдум, і нагадала, що саме закон про народовладдя був першим у передвиборчій програмі президента.

Так, на референдум треба винести питання продажу землю, адже люди наразі виступають проти такого рішення. За останніми соцдослідженнями, зазначила Юлія Тимошенко, 73% людей категорично проти продажу землі, а 81% проти продажу іноземцям, а ще дві третини вимагають референдуму щодо земельного питання. Окрім того, зауважила Голова партії, багато українців вимагають референдуму і щодо застосування формули Штайнмаєра.

Народний депутат Костянтин Бондарєв нагадав, що фракція «Батьківщина» також вимагає від президента накласти вето на ухвалений в парламенті законопроект щодо скасування переліку об’єктів, заборонених до приватизації (1054-1).

«Я не розумію, куди ми йдемо? У розвиток, західну цивілізацію або ми розпродаємо все, що у нас є? Ми йдемо продавати з молотка всі стратегічні об’єкти держави, які у нас залишилися. Я думаю, ми повинні уважно спостерігати за тим, що відбувається і ейфорія поступово повинна закінчуватися», – заявив Костянтин Бондарєв у своєму блозі на Цензор.нет.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

“Батьківщина” допомагає!

“Батьківщина” допомагає!

Календар новин
Травень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31