На Київщині депутати ВО «Батьківщина» провели передноворічні вітальні зустрічі

На Київщині депутати від ВО «Батьківщина» провели передноворічні зустрічі з дітьми та незахищеними категоріями населення. Привітали з прийдешніми святами діток, поспілкувались про нагальні потреби з батьками. Також не оминули увагою соціальні категорії населення та забезпечили їх продуктами першої необхідності.

Зокрема, голова фракції «Батьківщина» Київської обласної ради Андрій Засуха напередодні новорічних свят відвідав вихованців Васильківської школи-інтернат. Діти отримали солодкі подарунки, а на потреби школи депутат передав у власність генератор. Також Андрій Засуха на запит військових забезпечив один із підрозділів ЗСУ автомобілем, який вже відправився на передову.

Заступниця голови Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова відвідала Ірпінський інклюзивний клуб творчості «Дивосвіт» та спортивний клуб «Дзюдока», вихованцями яких вона опікується вже декілька років. Також Дворнікова разом з організацією «Червоний Хрест України» привітали та забезпечили продуктовими наборами мешканців Ірпеня, «які потребують особливої уваги в ці святкові дні. Це люди, які мають інвалідність, самотні та незахищені», – зазначила на своїй Фейсбук сторінці депутатка.

Крім того, Віолетта Дворнікова відвідала в Обухівському районі дітей, які були евакуйовані з Бахмута.

Відгукнулась і на потреби військових. Нещодавно передала до лав ЗСУ позашляховик для виконання бойових завдань.

На 31 грудня, за словами Віолетти Дворнікової, заплановано ще одне традиційне вітання ірпінських дітей, які у новорічну ніч перебуватимуть на стаціонарі у місцевій лікарні. «Свято має відчути кожна дитина. Особливо це потрібно зараз», – зазначила Дворнікова.

Активну роботу в Ірпені провела і депутатка Євгенія Ковтун. Зокрема, у співпраці з організацією «World Central Kitchen» було організовано роздачу містянам продуктових наборів. «Було дуже важливо до різдвяних та новорічних свят забезпечити ними усіх, хто цього потребував. Зверну увагу, що усі, хто до мене звертався, отримали допомогу», – розповіла Євгенія Ковтун.

Теплою зустріччю і спілкуванням депутатка привітала також маленьких ірпінців свого та сусідніх округів, багатодітних сімей та сімей, де є діти з особливими потребами.

Депутати Білоцерківської міської ради теж взяли на себе місію подарувати свято маленьким українцям. Напередодні Дня Св. Миколая за ініціативи Оксани Сахарової в кінотеатрі ім. Довженка було організовано свято та вітання дітей. Для цього об’єднали зусилля кілька волонтерських організацій та депутати від ВО «Батьківщина» (депутат Київської обласної ради – Руслан Браславський та депутати Білоцерківської міської ради – Андрій Король, Олександр Русс та Сергій Грисюк).

Солодкі подарунки отримали як діти-переселенці, так і малеча з інвалідністю. Після привітань на гостей свята чекала трансляція сучасного мультфільму.

Депутат Березанської міської ради Сергій Саєнко особливу увагу приділив внутрішньо переміщеним дітям, які знайшли свій прихисток на Березанщині Київської області. Депутат привітав такі родини з прийдешніми святами і поспілкувався з ними про нагальні потреби.

2022 рік перетворився на справжнє випробування для українського народу. росія принесла розруху, тривогу та безмежний біль кожному українцю. Тому напередодні світлих, зимових свят, хоч і в складних умовах, команда «Батьківщини» у Київській області доклала зусиль, аби поділитися з людьми, а особливо з дітьми, теплом спілкування та новорічними подарунками.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конференції, на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів місцевої ради за народною ініціативою

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конференції, на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів місцевої ради за народною ініціативою

24.02

24.02

«Батьківщина» продовжує боротися проти закону про мобілізацію

«Батьківщина» продовжує боротися проти закону про мобілізацію

Календар новин
Липень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31