На Київщині депутати закликали владу знизити ціну на газ та повернути обленерго у державну власність

Яготинська міська рада проголосувала за звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та за звернення до Президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та Генеральної прокуратури про необхідність відреагувати на ситуацію, що склалася на ринку електроенергії. Ініціатором розгляду цих питань стала фракція «Батківщина».

«Рішення уряду про підвищення ціни на газ на 23,5% спричинило хвилю цілком виправданого обурення, адже на тлі наднизьких соцстандартів підвищення комунальних платежів є злочином проти й без того зубожілих українців, – прокоментував депутат від «Батьківщина» Яготинської міської ради Володимир Білиця, – ми, як місцеві депутати не можемо стояти осторонь цих проблем, адже мова йде про гідний рівень життя людей, які й обрали нас на ці посади».

Раніше звернення щодо скасування рішення КМУ про підвищення ціни на газ  прийняли Бучанська, Вишнева, Переяслав-Хмельницька, Таращанська, Миронівська, Богуславська, Обухівська, Українська, Вишгородська, Васильківська міські ради, Тетіївська, Бородянська, Згурівська, Фастівська, Ставищенська, Переяслав-Хмельницька районні ради, депутати Тетіївської міської ОТГ, а також більшість депутатів Києво-Святошинської райради.

«Батьківщинівець» також заявив, що Київобленерго – це підприємство, яке має бути державним, адже має стратегічне значення. Сьогоднішнє зосередження його и руках монополістів не дає побудувати в Україні ринок електроенергії та призводить до того, що люди вимушені платити надвеликі кошти за послуги низької якості.

Нагадаємо, 5 вересня Київський обласний партосередок ВО «Батьківщина» разом з громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго» та договору купівлі-продажу акцій ПАТ «АЕС Київобленерго». Партійну ініціативу тоді прийшли підтримати тисячі мешканців області, які обурені шантажем з боку приватної монополії ПрАТ «Київобленерго», а позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.

Аналогічні звернення до керівництва України щодо врегулювання ринку електроенергії раніше ухвалили Бориспільська, Бучанська, Ірпінська, Вишнева, Васиьківська, Богуславська, Переяслав-Хмельницька та Миронівська міські ради, Ставищенська, Переяслав-Хмельницька та Обухівська райради, а також депутати Фурсівської, Тетіївської та Узинської ОТГ.На Київщині депутати закликали владу знизити ціну на газ та повернути обленерго у державну власність

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

Календар новин
Червень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30