На Київщині суд скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати від «Батьківщини»

8 грудня Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням повернув до виборчих перегонів у Тетіївській ОТГ кандидатів від ВО «Батьківщина».

«8 грудня суд ухвалив справедливе рішення, яким повернув до виборчих перегонів кандидатів від Батьківщини та скасував незаконні постанови Тетіївської міської виборчої комісії», – наголосила в суді представниця місцевої «Батьківщини» Анастасія Швець.

Як повідомлялося раніше, Тетіївська ТВК 5 грудня 2017 року заборонила кандидатам від «Батьківщини» брати участь у виборах в Тетіївській міській об’єднаній громаді, що відбудуться 24 грудня.

Підставою для такого рішення виборчої комісії буцімто стала «записка» від ЦВК №21-33/1-22. У підсумку міськвиборчком відмовився зареєструвати трьох кандидатів у депутати від «Батьківщини» Олега Косовича, Олега Слободянника та Анатолія Хоменка.

У протоколі засідання комісії зазначено підставу – «можливе порушення порядку висування». При цьому ТВК посилалася на Закон України «Про місцеві вибори», який забороняє одночасно балотуватися у двох виборчих процесах. ТВК з якогось дива вважала одночасними вибори 2015 і 2017 років.

7 грудня Тетіївська районна парторганізація ВО «Батьківщина» подала позов до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати протиправними дії виборчої комісії та скасувати постанови, якими відмовлено кандидатам у депутати балотуватися до Тетіївської ОТГ.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною  «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Календар новин
Липень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31