На Київщині суд скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати від «Батьківщини»

8 грудня Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням повернув до виборчих перегонів у Тетіївській ОТГ кандидатів від ВО «Батьківщина».

«8 грудня суд ухвалив справедливе рішення, яким повернув до виборчих перегонів кандидатів від Батьківщини та скасував незаконні постанови Тетіївської міської виборчої комісії», – наголосила в суді представниця місцевої «Батьківщини» Анастасія Швець.

Як повідомлялося раніше, Тетіївська ТВК 5 грудня 2017 року заборонила кандидатам від «Батьківщини» брати участь у виборах в Тетіївській міській об’єднаній громаді, що відбудуться 24 грудня.

Підставою для такого рішення виборчої комісії буцімто стала «записка» від ЦВК №21-33/1-22. У підсумку міськвиборчком відмовився зареєструвати трьох кандидатів у депутати від «Батьківщини» Олега Косовича, Олега Слободянника та Анатолія Хоменка.

У протоколі засідання комісії зазначено підставу – «можливе порушення порядку висування». При цьому ТВК посилалася на Закон України «Про місцеві вибори», який забороняє одночасно балотуватися у двох виборчих процесах. ТВК з якогось дива вважала одночасними вибори 2015 і 2017 років.

7 грудня Тетіївська районна парторганізація ВО «Батьківщина» подала позов до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати протиправними дії виборчої комісії та скасувати постанови, якими відмовлено кандидатам у депутати балотуватися до Тетіївської ОТГ.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала  Рокитянська райрада

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала Рокитянська райрада

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Календар новин
Квітень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30