На Київщині влада намагається не допустити депутатів «Батьківщини» на публічні заходи

Днями в Богуславі, що на Київщині, відбулася спартакіада, приурочена до Дня фізичної культури та спорту. Депутат Київської облради від «Батьківщини» Віктор Гринчук нагородив переможців і учасників цінними призами.

За інформацією «Батьківщини», на початку тижня під час апаратної наради голова Богуславської РДА Ірина Старенька сказала завідувачу сектору спорту РДА Анатолію Даниленку, що йому час іти на пенсію, оскільки він дозволив неугодному депутатові від ВО «Батьківщина» виступити на урочистостях з нагоди Дня фізичної культури та спорту, що напряму може вплинути на рейтинг Олександра Горгана (голова Київської ОДА, що має намір балотувати в народні депутати на Богуславщині. – Ред.).

Депутат Київської облради від «Батьківщини» Віктор Гринчук публічно заявив, що не залишить без уваги ситуацію, що склалася з Анатолієм Даниленком.

«Я звернуся до голови Київської облради Ганни Старикової з проханням допомогти у вирішенні цієї ситуації, а також до народного депутата України від ВО «Батьківщина» Олександри Кужель, – зазначив Віктор Гринчук. – Цьому свавіллю має настати кінець. Керівник повинен розмежовувати роботу й емоції, а не знущатися над колективом».

Нагадаємо, раніше голова Київської ОДА Олександр Горган заборонив представникам «Батьківщини» вітати учнів і вчителів із Днем знань.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

“Без “Нового  економічного  курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

“Без “Нового економічного курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
20
22
23
26
27
28
29
30