Обухівська райрада проголосувала за додаткові виплати для пенсіонерів Київщини

7 червня депутати Обухівської райради ухвалили звернення до голови Київської ОДА Олександра Горгана та голови Київської облради Ганни Старикової, у якому закликають розробити програму комплексної підтримки пенсіонерів на Київщині. Таке рішення підтримали 19 із 25 присутніх депутатів Обухівської райради.

За словами голови фракції «Батьківщина» в райраді Володимира Кучми, перехідні залишки Київського обласного бюджету становлять понад 5 млрд грн, які можна спрямувати на допомогу пенсіонерам регіону.

«Оскільки гроші платників податків не були використані на розвиток району, їх потрібно повернути громаді, – наголосив Володимир Кучма, – «Батьківщина» пропонує це зробити у вигляді дотаційних виплат пенсіонерам, адже вони – найбільш нужденна верства населення».

Як розповів присутній на засіданні депутат Київської облради від «Батьківщини» Владислав Хахулін, коштів, які залишилися на казначейських рахунках, вистачить, аби виплачувати кожному пенсіонеру Київщини по 1000 гривень щомісяця протягом року. Враховуючи те, що 85% пенсіонерів живуть за межею бідності, розробка програми їх підтримки – це пріоритет діяльності всіх депутатів від «Батьківщини» на Київщині.

Нагадаємо, депутати фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді разом з депутатами місцевих рад та представниками ініціативної групи зустрілися з Олександром Горганом, якому передали звернення щодо необхідності розробки комплексної Програми підтримки пенсіонерів на Київщині. Відповідне звернення вже прийняли депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської, Ржищівської, Бучанської міських рад, Яготинської, Фастівської, Рокитнянської та Іванківської районних рад.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31