Олександра Кужель: Закон щодо комерційного обліку комунальних послуг сприятиме зубожінню українців

Народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель закликала виборців уважно слідкувати за засіданнями Верховної Ради та робити висновки щодо дійсних мотивів депутатів, за які вони віддають свої голоси.

Про це вона сказала в програмі «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Політик звернула увагу на те, що вчора в парламенті ухвалили закон  про комерційний облік комунальних послуг, який стосується всіх без виключення громадян України.

«ООН визнало, що більш ніж 60% населення України живе за межею бідності. З огляду на це перекладати з монополіста обов’язок сплачувати за встановлення будинкових лічильників на мешканців – це просто жах», – обурилася народний депутат від «Батьківщини».

Парламентар звернула увагу на те, що ми як споживачі вже багато років сплачуємо в тарифах так звану інвестиційну складову, за рахунок якої монополіст зобов’язаний був встановити лічильники. Але, незважаючи на це, закон покладає всі витрати зі встановлення, обслуговування, поточного ремонту та заміні вузлів обліку на мешканців, додала Кужель.

«У хрущовках ця вартість встановлення може бути на одну родину – 1820 грн, а скільки коштуватиме обслуговування та ремонт – наразі  невідомо. Ми будемо змушені платити постійно без можливості проконтролювати монополіста», – повідомила народний депутат.

Окрім того, неприпустимою, на її думку, є норма, що передбачає нівелювання показників індивідуальних лічильників, оскільки плата за користування буде нараховуватись виключно з урахуванням показників загального вузла обліку, і різниця буде розподілена між всіма квартирами в залежності від кількості квадратних метрів.

Олександра Кужель назвала цей закон ганебним та таким, що  сприятиме ще більшому зубожінню українців, які і так вже не в змозі сплачувати зростаючі апетити українських олігархів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» організувала екскурсію до Верховної Ради для депутатів місцевих рад Бородянщини

«Батьківщина» організувала екскурсію до Верховної Ради для депутатів місцевих рад Бородянщини

«Батьківщинівець» подарував Броварській лікарні кардіограф

«Батьківщинівець» подарував Броварській лікарні кардіограф

На Київщині депутати висловили недовіру голові РДА від президентської політсили

На Київщині депутати висловили недовіру голові РДА від президентської політсили

Календар новин
Липень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31