Олександра Кужель: Закон щодо комерційного обліку комунальних послуг сприятиме зубожінню українців

Народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель закликала виборців уважно слідкувати за засіданнями Верховної Ради та робити висновки щодо дійсних мотивів депутатів, за які вони віддають свої голоси.

Про це вона сказала в програмі «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Політик звернула увагу на те, що вчора в парламенті ухвалили закон  про комерційний облік комунальних послуг, який стосується всіх без виключення громадян України.

«ООН визнало, що більш ніж 60% населення України живе за межею бідності. З огляду на це перекладати з монополіста обов’язок сплачувати за встановлення будинкових лічильників на мешканців – це просто жах», – обурилася народний депутат від «Батьківщини».

Парламентар звернула увагу на те, що ми як споживачі вже багато років сплачуємо в тарифах так звану інвестиційну складову, за рахунок якої монополіст зобов’язаний був встановити лічильники. Але, незважаючи на це, закон покладає всі витрати зі встановлення, обслуговування, поточного ремонту та заміні вузлів обліку на мешканців, додала Кужель.

«У хрущовках ця вартість встановлення може бути на одну родину – 1820 грн, а скільки коштуватиме обслуговування та ремонт – наразі  невідомо. Ми будемо змушені платити постійно без можливості проконтролювати монополіста», – повідомила народний депутат.

Окрім того, неприпустимою, на її думку, є норма, що передбачає нівелювання показників індивідуальних лічильників, оскільки плата за користування буде нараховуватись виключно з урахуванням показників загального вузла обліку, і різниця буде розподілена між всіма квартирами в залежності від кількості квадратних метрів.

Олександра Кужель назвала цей закон ганебним та таким, що  сприятиме ще більшому зубожінню українців, які і так вже не в змозі сплачувати зростаючі апетити українських олігархів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

Календар новин
Червень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30