Олександра Кужель зустрілася з мешканцями Узинської та Тетіївської ОТГ, що на Київщині

Днями народний депутат України  Олександра Кужель відвідала Узин та Тетіїв, де провела зустрічі з мешканцями та відповіла на численні запитання.

Олександра Кужель розповіла про переваги об’єднання територіальних громад та про використання й розподіл коштів місцевих бюджетів.

Політик відповіла на побутові запитання громадян, зокрема про те, як правильно оформляти договори на паї та спадщину, про механізм підвищення й нарахування пенсійних виплат. «Батьківщинівка» розповіла також про медичну реформу, її недоліки та про те, чого варто очікувати від нововведень у цій сфері. Народний депутат розповіла про кандидатів у місцеві депутати від партії, а також про політику «Батьківщини».

«Наші кандидати до рад ОТГ беруть на себе відповідальність із трьох головних питань  – «батьківщинівці» гарантують, що у жодному селі не закриватимуть ФАПи, школи та садочки. Наша політична сила виступає також проти продажу сільськогосподарських земель», – наголосила Олександра Кужель.

Наприкінці зустрічі депутат побажала виборцям прозорого волевиявлення та чесного результату на виборах до міських рад ОТГ, що відбудуться 24 грудня. Депутат зустрілась також із кандидатами до рад ОТГ від «Батьківщини» та кандидатом на посаду міського голови Тетіївської ОТГ, яким  розповіла про ведення виборчої кампанії та спілкування з виборцями.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною  «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Календар новин
Липень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31