Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

ВО «Батьківщина» була єдиною командою, яка запропонувала не гучні гасла та лозунги, а реальні ідеї, реформи і розроблену стратегію дій щодо їх втілення. «Новий курс» – план повного перезавантаження України і реальні кроки для побудови успішної європейської країни. Команда ВО «Батьківщина» Київської області гідно представила інноваційні ідеї на парламентських виборах і показала достойний результат.

_________

Виборчий округ №90

Швидка кампанія на виборчому окрузі №90 потребувала інноваційних рішень та мобілізації зусиль оновленої команди – з цим нелегким завданням гідно впорався кандидат в депутати Верховної Ради України Руслан Браславський. Саме нестандартні підходи дали можливість повноцінно розгорнути виборчу кампанію та розраховувати на результат.

_________

Виборчий округ №91

На дуже складному виборчому окрузі, де історично сформувався вплив потужних місцевих еліт, кандидат в депутати до Верховної Ради України Віктор Бойко організував виборчу кампанію попри серйозний спротив існуючого народного депутата та трендові фактори, які суттєво вплинули на електоральне поле.

_________

Виборчий округ №92

Потужна агітаційна кампанія проведена на окрузі розгорнула фактично саму запеклу боротьбу між кандидатом в депутати до Верховної Ради України – Віктором Світовенко та кандидатом від президентської команди, про що яскраво свідчить кінцевий результат підрахунку.

_________

Виборчий округ №93

Незважаючи на серйозну специфіку виборчого округу, пов’язаних з існуючим депутатом Верховної Ради України, окружною партійною організацією було зроблено все можливе для розгортання виборчої кампанії та для підтримки бренду «Батьківщина» в районах та містах, які входять до складу округу.

_________

Виборчий округ №94

Найскладніший та найбільший по кількості кандидатів в депутати Верховної Ради України округ показав, що «Батьківщина» успішно використовує як традиційні форми агітації, так і зовсім нові. Лариса Ільєнко змогла активно протистояти представникам діючої команди Порошенка і нової команди в боротьбі за місце у Верховній Раді.

_________

Виборчий округ №95

Завжди скандальний 95 округ і на цих виборах не змінив традицію, але повністю новий інноваційний підхід кандидата Андрія Нагребельного дав можливість команді «Батьківщини» залучити нових симпатиків, а сама передвиборча кампанія була однією з найяскравіших на цьому окрузі.

_________

Виборчий округ №96

Кандидат у народні депутати України Роман Буковський завдяки своєму досвіду в органах у місцевому самоврядуванні показав непоганий результат на виборах незважаючи на потужну конкуренцію з боку одіозного депутата, який вже неодноразово перемагав на цьому окрузі. Варто сказати, що неабияку роль в успіхах передвиборчої кампанії зіграла багаторічна благодійна діяльність кандидата.

_________

Виборчий округ №97

Кандидатом в народні депутати України Мариною Коваленко було здійснено комплекс агітаційних заходів, що дозволило молодому керівнику молодої районної партійної організації показати вагомий результат на фоні інших кандидатів, які балотувалися не вперше.

_________

Виборчий округ №98

Враховуючи суттєвий вплив існуючого депутата по округу кандидат від «Батьківщини» Ярослав Годунок досить успішно провів виборчу кампанію завдяки досвіду управлінця на посаді секретаря Боріспильскої міській раді. Не перешкодила досягти гідного результату навіть спроба медіатиску, спровокована необґрунтованими висказуваннями нового Президента України.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій  дав зелене світло президент

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій дав зелене світло президент

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31