Порошенко – найпатріотичніший кандидат Путіна

Про це заявив голова «Батьківщини» Київської області Костянтин Бондарєв на прес-конференції, присвяченій брудним політичним технологіям, якими Президент України розпочав виборчу кампанію з новою легендою про «виборчий патріотизм».

«Політтехнологи Порошенка обрали курс з усіх провладних ЗМІ кричати, що Юлія Тимошенко, виявляється, проросійський кандидат. Нічого кращого «найвпливовіші мізки» Адміністрації Президента вигадати так і не змогли. Але я не раджу приймати на віру слогани Петра Порошенка, адже вони – частина його політичної гри», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Поки за закидами на адресу Тимошенко провладні агітатори називають себе «патріотами», факти говорять зовсім про інше. На прес-конференції голова «Батьківщини» Київської області Костянтин Бондарєв зазначив, що доказів фейковості заяв про патріотизм Порошенка годі й шукати, вони просто лежать на поверхні.

«Взяти до прикладу лише той факт, що Президент України і досі має бізнес не лише у Росії, але й з Росією. І це відбувається за погодженням Путіна. Це не Порошенко закривав фабрику у Липецьку, а російська влада блокувала її роботу. Усі чотири роки війни наш Президент сплачує податки до російського бюджету, фінансуючи армію ворога, – зазначив Костянтин Бондарєв, – Більш того, нещодавно у ЗМІ спалахнув скандал, коли журналісти зафіксували як у анексованому Криму продають цукерки «Рошен» виробництва Липецької фабрики».

За словами голови ВО «Батьківщина» Київської області про потурання російському агресору свідчать і кадрові призначення, зроблені президентом. Так, у ЗМІ оприлюднена шокуюча інформація: родина першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка отримала громадянство РФ і веде бізнес в окупованому Криму. Тобто людина, призначена президентом керувати зовнішньою розвідкою, є громадянином Росії, що вже мало б поставити під питання роботу усієї цієї служби. Але далі – більше. Сьогодні, за словами політика, Порошенко публічно підтримує Медведчука – кума Путіна і провідника його інтересів. Медведчук особисто від Порошенка отримав привілей літати власним літаком до Москви при тому, що авіаційне сполучення з Росією припинено. В самій Україні Порошенко захищає бізнес Медведчука, зокрема із торгівлі бензином і скрапленим газом.

Ще один «патріотичний дисонанс» Президента – це співпраця з Опозиційним блоком – головною проросійською силою в Україні. А Опозиційний блок, наче зачарований, голосує з президентською партією за усі потрібні Кремлю закони.

«Це стосується і продовження дії закону про особливий статус Донбасу, і про державний статус української мови, який партія «патріотичного» Президента чомусь не підтримала.  Це стосується і голосування щодо Закону про засудження та заборону «русского мира» в Україні, за які порошенківські сили аж ніяк не поспішали голосувати. Знову збіг?», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Порошенко займається бізнесом з Росією, та не забуває і про Україну. На прес-конференції Костянтин Бондарєв надав документи, які підтверджують, що лише на банківських оборудках нинішній Президент заробив собі більше, ніж на продажу цукерок Рошен з Липецької фабрики на окуповані території.

«Ось, наприклад лише на оборудці з кредитуванням афілійованих йому підприємств державним банком ПАТ «Укрексімбанк» Порошенко заробив на наших з Вами податках непоганий ґешефт».

Як розповів Костянтин Бондарєв, у період з 2005 по 2009 роки підприємствами, які входять до орбіти Петра Порошенка було отримано в державному банку «Укрексімбанк» кредитних коштів на суму більше ніж 1,3 млрд. грн., що в перерахунку на іноземну валюту за курсом тих років складало приблизно 250 млн. доларів США. В подальшому і по сьогоднішній день з цих коштів не повернуто жодної копійки, ні відсотків, ні основної суми позички. Станом на сьогодні ця кредитна позичка зовсім знецінилася, та якщо перерахувати по нинішньому курсу, становить лише трохи більше 46 млн. доларів США. Але й це не останній акорд даної оборудки! Влітку 2018 року «Укрексімбанк» провів реструктуризацію цього боргу та визначив диференційовану відсоткову ставку по кредитному договору, яка на становить – 0,46% річних.

«Тільки замисліться – 0,46% річних в той час коли в країні йде війна та неухильно наближається дефолт, населенню доводиться щосезону сплачувати за енергоносії по грабіжницьких тарифах, а звичайні (непропрезидентські) підприємства беруть кредити під 20-30% річних, корпорації Президента сплачують лише 0,46% річних по кредиту 15-річної давнини, при цьому ще не віддавши жодної гривні державі, – обурений очільник «Батьківщини» Київщини, – Окремо слід зазначити, що протягом 2014-2018 року «Укрексімбанк» отримував докапіталізацію за рахунок держави, в тому за наші з вами гроші, в загальному обсязі – 22 млрд. грн, а сума збитків, якої зазнав державний, я підкреслюю державний банк, становить понад 6 млрд гривень, і це без урахування сплати відсотків та пені по кредитним договорам».

За словами Костянтина Бондарєва, це лише кілька фактів з багатьох оборудок «гаранта Конституції» сьогодні. У підсумку свого виступу політик закликав громадян не піддаватися на політичні провокації влади, а довіряти лише фактам. Бо «факти, на відміну від Президента – не брешуть».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30