ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конференції, на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конференції, на якій буде розглядатися 

питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою

На виконання частини дев’ятої статті 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повідомляємо про проведення конференції Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Ірпінської міської ради Лавровського Дениса Віталійовича, обраного від цієї організації партії.

Конференція відбудеться «25» листопада 2021 року о 18 год 00 хв за адресою: Площа Спортивна, 3-Б, офіс Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», місто Київ, 01023

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на конференцію: для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж до

«24» листопада 2021 року  подати заявку до Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» за адресою: Площа Спортивна, 3-Б, офіс Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», місто Київ, 01023. Днем подання заявки на акредитацію є день фактичного її отримання вказаною місцевою організацією партії.

У заявці обов’язково зазначаються: прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посада представника та назва засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номером: (063)726 26 58.

За результатами розгляду заявок на акредитацію складається список представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію.

Заявка на акредитацію, що не містить обов’язкової інформації, та/або подана поза межами встановленого цим порядком строку не розглядається.

Допуск представників засобів масової інформації на конференцію

Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» здійснюється відповідно до списку представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію, за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31