Програма “Батьківщини” щодо щомісячної матеріальної підтримки пенсіонерів Київщини, столичним “рєшалам” “на голову не налазить”

 

Замість тисячі гривень адресної щомісячної допомоги пенсіонерам, керівництво Київської обласної державної адміністрації влаштовує тисячу провокацій, намагаючись зірвати цю ініціативу! Схоже, це в їхній бізнес-план державного бюджету ну ніяк не входило…

Керівництво Київської обладміністрації надало неофіційну вказівку зробити все, аби заблокувати голосування районних та місцевих рад за впровадження дотаційних виплат пенсіонерам! Провладні “мандати” на місцях роблять усе, аби “по-тихому” залишити гроші у бюджеті, щоб згодом, так само “по-тихому”,  їх можна було роздерибанити. Тобто, зробити як завжди… Підтримка пенсіонерів, які ледь зводять кінці з кінцями, їх, м’яко кажучи, шокувала, адже така благочинність їм “на голову не налазить”.

Так, у Бучі, сесію міськради порошенківські посіпаки просто цинічно зупинили, саме перед розглядом питання доплати пенсіонерам. Без жодних пояснень, але всім все  і так було зрозуміло. Здається, міський голова Анатолій Федорук так і не зміг визначитися, до «розумних чи вродливих» йому приєднатися…

Але попри вказівку згори “тримати бюджет подалі від пенсіонерів”, нам таки вдалося зібрати вже понад 150 000 підписів за підтримку нашої ініціативи! І цей збір лише набирає обертів! Попри спроби Горгана й гопкомпанії депутатів перешкоджати голосуванню щодо матеріальної підтримки пенсіонерів, програму «Батьківщини» вже підтримали шість  місцевих рад Київщини! Відповідне рішення вже прийняли депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської міських рад, а також Яготинської та Рокитнянської районних рад! І це лише початок! Очікується, що найближчим часом до ініціативи приєднається ще цілий ряд районів Київської області.

Аби припинити це свавілля на місцях, сьогодні ми виносимо ОФІЦІЙНЕ звернення до голови Київської обласної адміністрації з вже ОФІЦІЙНОЮ ухвалою рад щодо підтримки ініціативи щомісячної матеріальної допомоги пенсіонерам Київщини! Тепер, якщо голова КОДА наважиться блокувати виплати пенсіонерам, нехай робить це ПУБЛІЧНО! Адже гроші у бюджеті на це давно є, а от бажання нарешті їх використати на підтримку жителів області – немає!

Мова йде про понад 5 млрд грн. перехідних залишків, які за весь 2017 рік місцева влада так і не спрямувала на реалізацію соціальних проектів та розвиток області. При цьому відсоток освоєння коштів обласного бюджету Київською обласною державною адміністрацією вперше в історії незалежної України склав рекордно низькі 45%!

Зокрема, не реалізованим залишився ряд об’єктів, які потребували негайного ремонту. При цьому залишок коштів у бюджеті, до прикладу, Яготинського району становить 26,5 мільйонів гривень, а залишок коштів у бюджеті Васильківського району – 63 мільйони грн! І так по усій Київській області! Саме ці кошти, які зараз просто пролежують на рахунках, «Батьківщина» пропонує спрямувати на додаткові щомісячні виплати пенсіонерам у розмірі 1000 грн. протягом року, а не пустити на розпил головою КОДА та його гопкомпанією!

Давайте разом підтримаємо ініціативу і нарешті навчимо чиновників не лише забирати, але і повертати   громадянам  їхні ж кошти!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
5
6
7
8
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31