Ржищівська міська рада прийняла рішення про щомісячні виплати пенсіонерам

Депутати Ржищівської міської ради одноголосно підтримали ініціативу «Батьківщини» щодо створення програми адресної щомісячної допомоги пенсіонерам Київщини.

Як розповів голова фракції «Батьківщина» у Ржищівській міській раді, Ігор Гораш,  перехідні залишки у місцевому бюджеті Ржищева становлять 1,3 млн грн. Це кошти, які були виділені Київської обласною радою на реалізацію місцевих програм, утім не освоєні виконавчою владою на місцях.

«Великі суми коштів залишилися на рахунках. Замість того, аби реалізувати соціальні програми у місті, провести капітальний ремонт шкіл, садочків або міської лікарні, виконавча влада просто «заморозила» ці гроші», – розповів місцевий депутат.

За словами Ігора Гораша, така тенденція спостерігається по всій Київщині, де відсоток виконання бюджету-2017 складає рекордно низький показник – 42%. Вільних коштів вистачить, аби виплачувати кожному пенсіонеру Київщини по 1000 грн. щомісячно протягом року.

«Для «Батьківщини» реалізація програми підтримки пенсіонерів – основний пріоритет діяльності. До того ж, кошти у бюджеті уже є, вони просто лежать на рахунках та чекають свого часу. З урахуванням того, що 400 тисяч пенсіонерів на Київщині ледь зводять кінці з кінцями, а тарифи та вартість продуктів харчування зростають щодня – цей час настав. Не треба чекати, доки перехідні залишки знеціняться у вирі інфляції, вже сьогодні ми можемо покращити життя наших громадян», – заявив Ігор Гораш.

Нагадаємо, програма адресної підтримки пенсіонерів передбачає додаткові щомісячні виплати у розмірі 1000 грн. Профінансована вона має бути за рахунок перехідних залишків бюджету області, які складають понад 5 млрд грн. З такою ініціативою виступила «Батьківщина» у Київській обласній раді. Раніше її вже підтримали депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської міських рад, Яготинської, Рокитнянської та Фастівської районних рад.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
5
6
7
8
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31