Санкції Росії проти українців не торкнулися владної верхівки

Тимошенко включили до санкційного списку, Порошенко – ні. Знову збіг?

Росія оприлюднила санкційний список українців, які є ворогами «усія Росії», а отже не мають права ані мати бізнесу з Росією, ані перебувати на її території. Як не дивно, ворогом Росії назвали і Юлію Тимошенко. А ось нашого «патріота» – Петра Порошенка – у списку немає. Туди навіть «забули» включити й бізнес президента: Roshen, одна з фабрик якої зареєстрована в Липецьку, під санкції не потрапила! Як не потрапив і «5 канал», і «Міжнародний інвестиційний банк», і страхова компанія «Країна», навіть «Ленінській кузні» місця там не знайшлось! Увесь президентський бізнес спокійно й надалі сплачуватиме податки у Росію і торгуватиме цукерками у Криму!

Не потрапив під санкції і Гройсман. Він, виявляється, також друг Росії, тож навіть бізнес може там сміливо розвивати на пару з Президентом!

Тож поки  президентські темники готують чергову «геніальну» заяву про те, що «Кремль зробив це спеціально» аби зняти «підозри» з Тимошенко та ще безліч безглуздих ідей порошенківських політтехнологів, всім у черговий раз стало зрозуміло, чий бізнес захищає Путін у Росії.

Юлія Тимошенко нещодавно заявила, що нашою адекватною відповіддю на санкційну політику РФ щодо наших громадян буде побудова сильної демократичної держави! Добре, що Порошенко тут ні до чого.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
24
25
26
27
28