Сьогодні вночі невідомі викрали голову Київського обласного партосередку «Батьківщина»

Про це повідомила прес-служба Костянтина Бондарєва. Інцидент трапився у аеропорту «Бориспіль», саме коли голова Київського обласного партосередку «Батьківщини» зійшов з літака, яким повертався з родиною з-за кордону.

«Сьогодні по прибуттю в аеропорт Бориспіль, на нашу рідну українську землю, мене було викрадено невідомими особами прямо зі злітної смуги, викрадено мій паспорт громадянина України та мій особистий телефон», – заявив політик.

За словами Костянтина Бондарєва, його заблокували в мікроавтобусі на літній смузі та не представившись, намагалися зачитати якийсь документ. Усе це відбувалося ще до паспортного контролю, тобто за межами України. На допомогу очільнику Київської обласної парторганізації прийшли лідер партії Юлія Тимошенко та народні депутати, які викликали поліцію щоб зафіксувати  «факт крадіжки невідомими особами особистих речей Костянтина Бондарєва».

«Хочу констатувати повну бездіяльність правоохоронних органів та всіх силових служб. Вважаю цю ситуацію абсолютно політично вмотивованою та утисками проти мене особисто та політичної сили, яку я представляю на Київщині», – заявив Костянтин Бондарєв.

Юлія Тимошенко пообіцяла провести розслідування, щоб з’ясувати, чому СБУ замість того, щоб займатися диверсантами, сепаратистами, переслідує політичних опонентів.

«Терор проти нашої політичної структури досяг апогею. Повномасштабні політичні репресії повернулися в Україну! Ми викликали поліцію, щоб зафіксувати факт крадіжки невідомими особами особистих речей Костянтина Бондарєва. Кілька годин тривало оформлення відповідної заяви. Костянтин зміг пройти кордон за довідкою лише під ранок. Ще раз наголошую: за дорученням президента почалися репресії проти наших керівників обласних партійних організацій. Це ті ж самі дії, які робив Янукович. Я хочу задати президенту питання: це за таку державу, за такі силові структури люди боролися?!», – наголосила лідер партії.

Нагадаємо, це вже не перша спроба тиску на очільника «Батьківщини» Київської області. Раніше Констянтин Бондарєв вже заявляв про обшуки, які незаконно проводилися як у його офісі, так і у його власному будинку. Під час обшуків йому неодноразово намагалися підкинути у стіл пакет з невідомою речовиною, але після чергової невдалої спроби – правоохоронці порушили «абсурдне кримінальне провадження 6-ї давнини».  Наразі Костянтин Бондарєв покинув територію аєропорту Бориспіль. Розслідування нічного викрадення триває.

<script>
 window.fbAsyncInit = function() {
  FB.init({
   xfbml   : true,
   version  : 'v3.0' }); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); </script> <div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/20531316728/posts/10154009990506729/" data-width="500"></div>

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31