Три чверті українців виступають проти продажу землі

Згідно зі свіжим соцдослідженням групи «Рейтинг» 73% українців проти продажу землі, 81% проти продажу її іноземцям, 74% за «земельний» референдум. Водночас, запровадження ринку землі підтримують лише 19% українців.
Також, за даними опитування, 74% громадян вважають, що рішення про запровадження продажу землі в Україні має ухвалюватися на референдумі, і лише 17% мають протилежну думку. 81% респондентів виступає проти продажу землі іноземцям. Саме це більшість опитаних (41%) назвали головним ризиком запропонованої владою реформи.

Серед інших небезпек, названих респондентами: небезпека власників паїв бути обманутими, недосконалість чинного законодавства, ризик скупки землі олігархами, неможливість конкуренції фермерів з агрохолдингами, неприйнятність запровадження ринку землі в умовах війни, знищення малого та серед бізнесу, вимирання сіл.
Народний депутат, голова Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв наголосив, що дані цього соцопитування лише зайвий раз підтверджують те, що роками відстоює «Батьківщина». Також парламентарій звернув увагу, що наразі невідомо на яких умовах уряд пропонує відкрити ринок землі. І додав, що це вже не вперше, коли команда Зеленського виносить на голосування законопроекти і не надає їх парламенту на ознайомлення.
«Ми (фракція «Батьківщина») наполягаємо обговорення відкриття ринку землі на всеукраїнському референдумі і це, наголошую, не наша забаганка – цього вимагають українці. Очевидно, що результати соціологічних досліджень просто кричать про це», – зауважив член фракції «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

Час знижувати тарифи!

Час знижувати тарифи!

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31