Три чверті українців виступають проти продажу землі

Згідно зі свіжим соцдослідженням групи «Рейтинг» 73% українців проти продажу землі, 81% проти продажу її іноземцям, 74% за «земельний» референдум. Водночас, запровадження ринку землі підтримують лише 19% українців.
Також, за даними опитування, 74% громадян вважають, що рішення про запровадження продажу землі в Україні має ухвалюватися на референдумі, і лише 17% мають протилежну думку. 81% респондентів виступає проти продажу землі іноземцям. Саме це більшість опитаних (41%) назвали головним ризиком запропонованої владою реформи.

Серед інших небезпек, названих респондентами: небезпека власників паїв бути обманутими, недосконалість чинного законодавства, ризик скупки землі олігархами, неможливість конкуренції фермерів з агрохолдингами, неприйнятність запровадження ринку землі в умовах війни, знищення малого та серед бізнесу, вимирання сіл.
Народний депутат, голова Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв наголосив, що дані цього соцопитування лише зайвий раз підтверджують те, що роками відстоює «Батьківщина». Також парламентарій звернув увагу, що наразі невідомо на яких умовах уряд пропонує відкрити ринок землі. І додав, що це вже не вперше, коли команда Зеленського виносить на голосування законопроекти і не надає їх парламенту на ознайомлення.
«Ми (фракція «Батьківщина») наполягаємо обговорення відкриття ринку землі на всеукраїнському референдумі і це, наголошую, не наша забаганка – цього вимагають українці. Очевидно, що результати соціологічних досліджень просто кричать про це», – зауважив член фракції «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко вимагає від президента скасувати указ про призов 18-річних

Юлія Тимошенко вимагає від президента скасувати указ про призов 18-річних

“Батьківщина” здобула перемогу на виборах в ОТГ на Київщині

“Батьківщина” здобула перемогу на виборах в ОТГ на Київщині

Діра в кишені України або як «зелений» бюджет не дожив до Нового року?  – новий випуск влогу Костянтина Бондарєва

Діра в кишені України або як «зелений» бюджет не дожив до Нового року? – новий випуск влогу Костянтина Бондарєва

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31