Тисячі людей вийшли протестувати проти відкриття ринку землі під стіни Верховної Ради

З Київської області на мітинг приїхало понад 3,5 тисячі людей серед яких: представники аграрного сектору, громадські активісти та небайдужі громадяни. Мітингарі налаштовані рішуче і вимагають від влади дослухатись до них, їх виборців.

Голова Київської обласної «Батьківщини» та народний депутат Костянтин Бондарєв зазначив, що влада Зеленського мусить провести всенаціональний референдум з земельного питання адже це він обіцяв у своїй програмі, коли балотувався в президенти.

«Перший пункт передвиборної програми Зеленського – народовладдя. Але ніякого референдуму з приводу відкриття ринку землі не було, хоча Зеленський це обіцяв. І людей, які прийшли протестувати проти скасування мораторію монобільшість Зеленського чути не хоче», – заявив Костянтин Бондарєв.

Народний депутат від фракції «Батьківщина» також обурився, що депутати від «Слуги народу» не чують не тільки людей, але й інші фракції. Адже мета провладної більшості не прийняття виваженого закону в інтересах людей, а якомога швидше протягнути закон в такому вигляді, як він є, зазначив він.

«Поправки, як завжди, розглядаються з порушенням регламенту. Ті поправки, які враховані, якщо народний депутат наполягає поставити на підтвердження на голосування, їх не чомусь ставлять», − заявив Костянтин Бондарєв.

Очільник Київської обласної «Батьківщини» констатував, що сьогодні при владі Зеленського немає діалогу в парламенті. Саме тому лише люди можуть показати «слугам», що влада це не вони, а народ. Костянтин Бондарєв закликав людей єднатися, поки за спинами українців команда Зеленського не продала країну. 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Земля: за мить до катастрофи

Земля: за мить до катастрофи

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29