У Білій Церкві фракція «Батьківщина» прозвітувала про виконану роботу

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Білоцерківській міській раді Сергій Беркут прозвітував перед виборцями про виконану роботу в 2018 році. Про це повідомляє прес-служба міського партійного осередку.

За інформацією Сергія Беркута, торік до депутатів звернулося 177 громадян. На їх підтримку з депутатського фонду виділено 160 тисяч грн.

«Головною метою для нашої партії є і залишається робота задля розвитку Білої Церкви та її мешканців, щоб  місто залишалося комфортним для життя», – заявив «батьківщинівець».

Основними напрямками роботи фракції «Батьківщина» в міськраді Сергій Беркут назвав протистояння підвищенню тарифів на комунальні платежі, на проїзд в громадському транспорті, надання матеріальної допомоги онкохворим, учасникам чорнобильської катастрофи, учасникам бойових дій, забезпечення соціально вразливих верств населення гідними виплатами.

Він окреслив низку заходів, які проведено «батьківщинівцями» в галузі медицини, освіти, молоді та спорту, житлово-комунального господарства, підтримка та допомога учасникам АТО та їх родин, розбудова партосередку.

«Батьківщинівець» наголосив, що Новий економічний курс, презентований  лідером Юлією Тимошенко, вимагає нового мислення та нових підходів у роботі наших однопартійців і запевнив громаду, що спільними зусиллями  робимо все можливе для розвитку міста і країни.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30