У Білій Церкві фракція «Батьківщина» прозвітувала про виконану роботу

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Білоцерківській міській раді Сергій Беркут прозвітував перед виборцями про виконану роботу в 2018 році. Про це повідомляє прес-служба міського партійного осередку.

За інформацією Сергія Беркута, торік до депутатів звернулося 177 громадян. На їх підтримку з депутатського фонду виділено 160 тисяч грн.

«Головною метою для нашої партії є і залишається робота задля розвитку Білої Церкви та її мешканців, щоб  місто залишалося комфортним для життя», – заявив «батьківщинівець».

Основними напрямками роботи фракції «Батьківщина» в міськраді Сергій Беркут назвав протистояння підвищенню тарифів на комунальні платежі, на проїзд в громадському транспорті, надання матеріальної допомоги онкохворим, учасникам чорнобильської катастрофи, учасникам бойових дій, забезпечення соціально вразливих верств населення гідними виплатами.

Він окреслив низку заходів, які проведено «батьківщинівцями» в галузі медицини, освіти, молоді та спорту, житлово-комунального господарства, підтримка та допомога учасникам АТО та їх родин, розбудова партосередку.

«Батьківщинівець» наголосив, що Новий економічний курс, презентований  лідером Юлією Тимошенко, вимагає нового мислення та нових підходів у роботі наших однопартійців і запевнив громаду, що спільними зусиллями  робимо все можливе для розвитку міста і країни.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Календар новин
Квітень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30