У Білій Церкві підняли прапор Військово-морських сил на знак підтримки українських моряків

29 листопада, перед початком чергової сесії, «батьківщинівці», разом із депутатами інших політичних сил  міської ради на флагштоку біля адмінбудівлі Білоцерківської міськради урочисто підняли прапор Військово-Морських сил ЗСУ на знак підтримки українських моряків із суден «Бердянськ», «Нікополь» та «Яна Капу», яких 23 листопада захопили в полон російські прикордонники у Керченській протоці.

«Депутати зібралися тут, щоб висловити підтримку військовим морякам, на яких вчинено збройний напад у нейтральних водах Чорного моря і захоплено військовими підрозділами Росії. Саме так вони висловлюють повагу морякам за їх вірну службу Україні і подяку їх родинам. Доки наші військові не повернуться додому, прапор ВМС буде майоріти над Білоцерківською мерією», – зазначив представник партії  ВО «Батьківщина» у м. Біла Церква Андрій  Лавринець.

За його словами, акція проводиться, щоб привернути увагу світової спільноти до грубого порушення норм міжнародного морського права – чергового акту агресії з боку Росії на Чорному морі.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
24
25
26
27
28