У Білій церкві відбулось позачергове заідання, на якому прийняли низку важливих рішень

9 грудня, відбулося позачергове засідання 22 сесії Білоцерківської міської ради, яке вже традиційно розпочали з приємних моментів.

З нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили місцевих чиновників та депутатів. Була серед нагороджених і наша колега Оксана Сахарова. Також привітали депутата від «Батьківщини» Олександра Русса, який нещодавно відсвяткував день народження!

Під час сесії депутати прийняли низку рішень:

– затвердили Програму заходів по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2022-2024 роки. Її загальний кошторис становить 52437,00 тис. грн

До речі, кошторис викликав у деяких депутатів запитання, зокрема цікавилися вартістю встановлення пандусів чи навіть туалетів. Втім, голова фракції «Батьківщина» Андрій Король закликав колег підтримати дане рішення, оскільки ця програма дійсно необхідна нашому місту, а її кошторис у подальшому буде корегуватися.

– внесли зміни до бюджету Білоцерківської МТГ на 2021 рік, а саме:

– перерозподілили 23,6 млн. грн для потреб бюджетних установ, аби уникнути кредиторської заборгованості за спожиті комунальні послуги, в тому числі 2 млн грн направлять управлінню освіти і науки для розрахунків за спожиті енергоносії.

– збільшили видатки в сумі 400 000 грн. для виплат компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті.

– внесли зміни до Програми боротьби з COVID-19, а саме вирішили перенаправити 590 тис. грн на придбання лікарських засобів і витратні матеріали, зважаючи на потреби лікарень, де лікують хворих на коронавірус.

– ухвалили низку земельних та інших питань.

До слова, депутати не прийняли рішення щодо змін у структурі бібліотечної системи ім. П. Красножона, які передбачають її реорганізацію шляхом скорочення кількості бібліотек.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Повідомлення!

Повідомлення!

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Календар новин
Травень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31