У Білій церкві відбулось позачергове заідання, на якому прийняли низку важливих рішень

9 грудня, відбулося позачергове засідання 22 сесії Білоцерківської міської ради, яке вже традиційно розпочали з приємних моментів.

З нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили місцевих чиновників та депутатів. Була серед нагороджених і наша колега Оксана Сахарова. Також привітали депутата від «Батьківщини» Олександра Русса, який нещодавно відсвяткував день народження!

Під час сесії депутати прийняли низку рішень:

– затвердили Програму заходів по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2022-2024 роки. Її загальний кошторис становить 52437,00 тис. грн

До речі, кошторис викликав у деяких депутатів запитання, зокрема цікавилися вартістю встановлення пандусів чи навіть туалетів. Втім, голова фракції «Батьківщина» Андрій Король закликав колег підтримати дане рішення, оскільки ця програма дійсно необхідна нашому місту, а її кошторис у подальшому буде корегуватися.

– внесли зміни до бюджету Білоцерківської МТГ на 2021 рік, а саме:

– перерозподілили 23,6 млн. грн для потреб бюджетних установ, аби уникнути кредиторської заборгованості за спожиті комунальні послуги, в тому числі 2 млн грн направлять управлінню освіти і науки для розрахунків за спожиті енергоносії.

– збільшили видатки в сумі 400 000 грн. для виплат компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті.

– внесли зміни до Програми боротьби з COVID-19, а саме вирішили перенаправити 590 тис. грн на придбання лікарських засобів і витратні матеріали, зважаючи на потреби лікарень, де лікують хворих на коронавірус.

– ухвалили низку земельних та інших питань.

До слова, депутати не прийняли рішення щодо змін у структурі бібліотечної системи ім. П. Красножона, які передбачають її реорганізацію шляхом скорочення кількості бібліотек.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31