В Ірпені професіонали йдуть у Єдину надійну команду Батьківщини!

Професіонали із різних галузей сьогодні в Ірпені обговорювали важливі ініціативи та проблемні питання регіону. Діалог лідерів думок відбувся в форматі круглого столу, під час офіційного відкриття штабу Батьківщини Ірпінської ОТГ. Обговорили ключові питання в медицині, освіті, спорті, соціальних і господарських напрямках.

– Сьогодні ми не лише офіційно відкриваємо штаб і заявляємо про готовність з 5 вересня максимально включитися у виборчий процес. Сьогодні ми формуємо Єдину команду Батьківщини. Ми напрацьовуємо не просто список кандидатів на вибори. Ми створюємо експертне середовище дієвих людей, професіоналів, які готові працювати на благо громади та задля комфортного розвитку міста, – зазначив на заході керівник штабу Ірпінськоі ОТГ Олександр Пікулик.

Він підкреслив, що в штабі щоденно проходять десятки зустрічей із ірпінчанами, яким, у першу чергу, важливий результат, а не наявність посад чи регалій.

– Нам важливий діалог. Діалог з професіоналами, з реальними мешканцями міста, які планують тут вчити своїх дітей, працювати, жити. Ми запрошуємо до команди нових людей, об’єднуємо тих, хто прагне не лише до гучних гасел і мотивовані не тільки депутатським мандатом, – заявив Олександр Пікулик.

Голова штабу Бучанського району Андрій Нагребельний подякував Олександру Пікулику за рішення взяти на себе відповідальність посилити команду Батьківщини в Приірпінні.

– Мені приємно бачити за цим столом відомих своїми справами професіоналів. Людей, які готові брати на себе відповідальність за розвиток міста та держави. Попереду непрості 2 місяці роботи, але я впевнений, що ми достойно пройдемо як виборчу кампанію, і так само достойно будемо відстоювати інтереси нашої громади, – заявив Андрій Нагребельний.

Діючий депутат Ірпінськоі міськради, президент Київської обласної федерації олімпійського тхеквондо Андрій Страховський, має великий досвід роботи на благо громади не тільки міста Ірпеня, а й сусідніх населених пунктів. Знаючи проблематику регіону, як корінний ірпінчанин, він також приєднався до команди Батьківщини.

– Як бізнесмен, депутат, я реалізую потрібні ініціативи. Однак це точкові проекти. Хочеться зробити значно більше для міста і громади. Тому я ухвалив рішення приєднатися до Єдиної надійної команди Батьківщини, всеукраїнської політичної сили. Так, ми будемо мати можливості впливати на позитивне вирішення актуальних для людей питань з державною підтримкою та командою однодумців, – зазначив Андрій Страховський.

Віолетта Кременчук, також діюча депутатка, членкиня Громадської ради з питань культури, молоді і спорту України та засновниця осередку ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» у Приірпінні , – також приєдналася до команди Батьківщини.

– Ми не нові люди в Приірпінні. Багато з нас народилися тут, ходили до садочків та шкіл Ірпеня, і залишилися в місті. А сьогодні Ірпінь – важлива артерія для України. Активно зростає кількість мешканців міста, і ми маємо забезпечити однаково комфортні умови для життя як жителів приватного сектору, старих районів міста і прилеглих сіл, так і новостворених мікрорайонів, – заявила Віолетта Кременчук.

Відома в Ірпінському регіоні як організатор спортивних та культурно-масових заходів, вона наголосила, що Ірпінь сьогодні – це не тільки парки та сквери, де проводяться різноманітні свята. Місто має багато важливих точкових проблем.

– Перш за все, необхідне точкове вирішення проблем кожної вулиці: від налагодження вивозу сміття у приватному секторі, до елементарної чистки зливних каналізацій по всьому місту. Від утеплення будинків старого житлового фонду, до педантичного врахування всіх потреб новостворених житлових мікрорайонів, – заявила Віолетта Кременчук.

Керівник штабу Олександр Пікулик наголосив, що саме тому важливий діалог з професіоналами, з реальними мешканцями міста, які планують тут вчити своїх дітей, жити та працювати.

– У нас є управлінський, бізнесовий досвід, є бачення розвитку міста. Але однобокої експертності замало для дійсно успішних проектів та ініціатив. Тому, наразі ми запрошуємо до команди нових людей, об’єднуємо людей зі стійкою громадянською позицією, – заявив Олександр Пікулик.

Приємно, що пропозиції приєднатися до команди підтримують такі діячі як Віталій Купрій, – відомий правозахисник, народний депутат 8-го скликання, громадський активіст.

– Вірю, що управлінський та політичний досвід Віталія Миколайовича виведе наш регіон на новий рівень розвитку. І щиро радий, що він серед ряду політичних пропозицій вибрав саме нашу команду Батьківщини й готовий балотуватися на посаду очільника міста, – додав Олександр Пікулик.

– Я проживаю в ірпінському регіоні і як правозахисник провів зустрічі з сотнями громадян. Знаю біль та проблематику багатьох людей. Багато питань не вирішити точково. Вони потребують системного опрацювання та командної роботи. Сьогодні я маю напрацьовану стратегію розвитку Ірпеня. І мені приємно, що в обличчі місцевої Батьківщини, я отримую підтримку та запрошення до команди, – заявив Віталій Купрій.

Правозахисник повідомив, що готовий свій професійний досвід максимально спрямувати на вирішення ключових проблем нашого регіону.

– Хочу підкреслити, що Батьківщина – це не кишенькова містечкова партія, це потужне парламентське представництво, за допомогою якого ми зможемо зрушити з місця життєво необхідні ініціативи для Приірпіння.

Дійсно збирається потужна команда. Тут і досвідчені лікарі, серед яких – відомий у регіоні дитячий педіатр та терапевт Анатолій Корнутяк.

– Здоров’я – голова складова кожної людини, незалежно від віку, статусу чи політичних уподобань. Сьогодні медична сфера як на державному рівні, так і на місцях, потребує підтримки. Як практикуючий лікар, я щоденно зіштовхуюся з реальними потребами людей. За роки робити в Приірпінні багато сімей стали не лише клієнтами, а й друзями. Тому я розумію загалом потребу родин-жителів регіону, – заявив Анатолій Корнутяк.

З тих проблем, які окреслив лікар, і які потребують нагального вирішення є:

  • відсутність дитячого стаціонару;
  • черги в державних закладах, стоячи в яких інфікуються дорослі та діти;
  • юридична незахищеність медичного персоналу;
  • відсутність кардіологічної допомоги при інфарктах
  • слабке матеріально-технічне забезпечення.

До команди Батьківщини Ірпінської ОТГ приєднався і заступник голови Всеукраїнської асоціації інвалідів АТО Микита Шатілін.

– На сьогоднішній день в Ірпені проживають близько 800 демобілізованих в запас учасників бойових дій. Наразі АТОвець це – людина, яка не просто захищає державу та кожного громадянина , але і людина, яка сама потребує захисту та підтримки серед місцевої влади. Перш за все, задля вирішення соціально-побутових питань. Якщо депутати будуть перейматися проблемами адаптації і працевлаштуванням воїнів АТО, то звичайно, вони їх будуть підтримувати. Саме через це я вирішив приєднатися до команди Батьківщини, – заявив Микита Шатілін.

У команді Батьківщини є і експерт із бізнес-освіти та юристка Наталя Шегіда.

– В Ірпені я живу не так давно, але перед тим, як сюди переїхати, ми моніторили ситуацію з проблемами в освітній галузі. Так, вони є, бо місто велике і воно розвивається. А з розвитком міста ці проблеми зростають в геометричній прогресії. Мене запросили у команду Батьківщини, бо побачили мій досвід роботи у профорієнтаційному напрямку, захисті прав дітей та медіації. Діти – це наше майбутнє, то ж мені приємно, що Батьківщина цим напрямком зацікавлена, – заявила Наталя Шегіда.

Олександра Старкова – чемпіонка Європи з дзюдо, старший тренер в КЗ «Київське обласне відділення центру Олімпійської підготовки» – також сьогодні у команді Батьківщини.

– Хоча Ірпінь вважають одним зі спортивно розвинених регіонів із відомими чемпіонами, містом, де створюються спортивні клуби та майданчики, однак цього недостатньо. Майже всі секції платні, немає системного і достатнього бюджетного фінансування спорту. Немає Палацу спорту. У переповнених учнями школах не вистачає матеріально-технічної бази для розвитку потенційних чемпіонів. На сьогодні спорт в Приірпінні підтримують тренери, батьки, меценати. Цю ситуацію потрібно терміново змінювати, – заявила Олександра Старкова.

Батьківщина в Ірпені поповнилася ще одним відомим спортсменом: Віце-президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Михайло Росохатий – також у команді.

– Я досить багато років треную дітей. Єдиноборства розвивають сильний дух та допомагають у вихованні дитини, її всебічному розвитку загалом. Це дуже важливо для мене, як вихователя і тренера. А у молоді спорт розвиває не тільки жагу до перемог, а ще і допомагає згодом краще орієнтуватися у різних життєвих ситуаціях. Хочеться підтримати розвиток спорту в нашому регіоні . Я радий, що можу це зробити разом з командою Батьківщини,- заявив Михайло Росохатий.

Виконавчий директор Благодійного фонду «Синій слон» Олена Коваленко приєдналася до команди Батьківщини, оскільки тільки тут вона побачила реальний відгук на ті проблеми і запити, які мають сьогодні діти з особливими потребами.

– З Батьківщиною ми давно співпрацюємо у різних напрямках на всеукраїнському рівні. А в Ірпені немає інклюзивних класів, ми вимушені шукати місця для наших дітей у садочках, дітей інколи просто не беруть… Проблем дуже багато насправді. Але я рада, що маю можливість їх озвучити і впевнена, що вони будуть почуті, – заявила Олена Коваленко.

Олександр Пікулик подякував усім присутнім за довіру Батьківщині.

– Що ж, щиро радий мати поряд однодумців і професіоналів. Бажаю кожному з нас успіхів та достойно пройти цей виборчий процес.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Офіційні результати місцевих виборів в Україні: «Батьківщина» посіла 2 місце і дякує за довіру

Офіційні результати місцевих виборів в Україні: «Батьківщина» посіла 2 місце і дякує за довіру

Дані ЦВК свідчать про перемогу на місцевих виборах «Слуги народу» та «Батьківщини», – Решмеділова

Дані ЦВК свідчать про перемогу на місцевих виборах «Слуги народу» та «Батьківщини», – Решмеділова

Депутати Київської обласної ради від «Батьківщини» урочисто отримали свої посвідчення

Депутати Київської обласної ради від «Батьківщини» урочисто отримали свої посвідчення

Календар новин
Грудень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31