В Україні проти олігархів реально боролася тільки Тимошенко, – експерт

Для справжньої боротьби з олігархами потрібна лише політична воля, а не спеціальні закони. Найяскравіший приклад такої діяльності свого часу демонструвала двічі прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. 

Таке переконання в ефірі телеканалу UA:Перший висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«Антиолігархічний закон – це ніяка не боротьба з олігархами. З олігархами борються не спеціальним дискримінаційним законом, а передусім антимонопольним законодавством», – вважає експерт. 

За його словами, реальну роботу з викорінення в Україні влади олігархії проводила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, і для цього їй не знадобився спеціальний закон.

«Згадайте, як Юлія Тимошенко боролася з олігархами, коли реприватизувала Криворіжсталь. Без всякого закону про боротьбу з олігархами. Просто довела в суді, спочатку будучи прем’єром, а потім вже втративши владу, незаконність приватизації. Криворіжсталь націоналізували і продали за ринковою ціною. От вам найяскравіший в Україні приклад боротьби з олігархами», – наголосив Матвієнко. 

Характеризуючи провладний антиолігархічний закон, він звернув увагу, що в документі містяться дискримінаційні ознаки та порушення прав людини, на що обов’язково у своєму висновку вкаже Венеційська комісія.

«Закон має яскраві дискримінаційні ознаки – не персонально конкретних олігархів по прізвищах, але людей до них наближених. Тобто може так статися, що будь-яку людину можна буде пов’язати з олігархом», – резюмував політексперт.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко назвала президентський антиолігархічний закон фейком, в результаті якого не постраждає жоден олігарх.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Червень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
10
12
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30