Віктор Світовенко: Нас не зламати та не залякати, ми не відступимо від нашої спільної мети

8 лютого відбулася зустріч Юлія Тимошенко зустрілась з громадою Білої Церкви.   На площі біля міської ради зібралося близько 10 тисяч містян. Лідер партії «Батьківщина» розповіла свій план та бачення реформування України, про «Новий Курс» та про перші кроки нового президента, окремо зупинившись на персоніфікованій пенсійній системі. Юлія Тимошенко зазначила, що нинішній механізм нарахування пенсій є несправедливим: люди отримують набагато менше грошей, ніж сплатили протягом життя в «незрозумілі» фонди. До того ж, кожна нова влада лише «звужувала пенсійні можливості українців».

Політик також розкритикувала медичну реформу. За її словами, ніхто не збирається лікувати людей у селах, при цьому в місті медичні послуги другого рівня будуть платними, адже за консультації галузевих фахівців доведеться розплачуватися зі своєї кишені.

У свою чергу депутат Київської обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» Віктор Світовенко подякував усім, хто прийшов на зустріч з лідером «Батьківщини», хто не піддався провокаціям і залякуванням.

«Під час мітингу у натовп було закинуто 7 димових шашок, були дзвінки на «102» з інформацією про замінування автівки. За допомогою небайдужих та поліції було затримано 6 осіб, які здійснили провокацію», – розповів місцевий депутат.

За словами Віктора Світовенка, ця ситуація носить відверто політичний характер.

«Нас не зламати, не залякати, ми не відступимо від нашої спільної мети – відбудувати країну. Перемога за нами! Вірю в свій народ! Вірю в Україну!», – підсумував політик.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30