Віктор Світовенко: Ситуація з субсидіями в Україні – ганебна

Уже в березні цього року стартує модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного патосередку, паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

«Ситуація з субсидіями в Україні – ганебна, – прокоментував Віктор Світовенко, депутат Київоблради, голова фракції «ВО «Батьківщина», – Наявні корупційні схеми допомагають збагачуватись облгазам і чиновникам. Спочатку влада піднімає тарифи на комунальні послуги, а потім видає людям субсидії. Це ніби й допомога населенню, але ж вимушену ситуацію оформлення субсидій для українці створює сама ж влада».

Зі слів політика, у багатій на природні ресурси Україні близько 70% населення отримує субсидії.

«Це свідчить лише про одне – влада проводить неправильну тарифну політику», – перекнаний Віктор Світовенко. Він вважає, що потрібно було б створити електронні реєстри, щоб зрозуміти, скільки в країні насправді субсидіантів, скільки там мертвих душ, та підвищити адресність субсидій.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30