Влада та її поплічники використовують брудні технології на виборах в ОТГ, – заява партії

Владні партії та їхні поплічники використовують брудні технології на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), витрачають на агітацію бюджетні кошти та вдаються до залякувань кандидатів від ВО «Батьківщина».

29 жовтня в 201 ОТГ відбудуться вибори місцевих рад і голів. Ці вибори мають стати чесним відображенням симпатій народу – не на користь правлячої влади, про що свідчать соціологічні опитування. Саме тому президент та його підлеглі на місцях використовують найбрудніші інструменти та технології – брехню, підкуп, залякування та фальсифікації.

Так, сьогодні Комітет виборців України (КВУ) розповсюдив повідомлення про нібито порушення з боку кандидатів від ВО «Батьківщина» у Фурсівській ОТГ Київської області та Плисківській ОТГ Чернігівської області.

Наголошуємо, що перевірка з боку правоохоронних органів не виявила жодних порушень виборчого законодавства з боку наших кандидатів. Тому заява КВУ є відвертою брехнею та спробою маніпуляції думкою виборців напередодні дня голосування.

До того ж хочемо відзначити, що КВУ жодним чином не згадав про жахливий інцидент з кандидатом на голову Любецької ОТГ на Чернігівщині, самовисуванцем, якого було жорстоко побито та спалено його автомобіль.

Заявляємо, що заяви Комітету та фальшиві скарги на кандидатів від «Батьківщини» є елементами брудної технології, яку використовують президент Петро Порошенко та підконтрольні йому політичні сили. На жаль, КВУ ще за часів Януковича став кишеньковою структурою, що діяла за вказівкою з адміністрації президента.  І сьогодні Комітет виборців є слугою своїх нових хазяїв – президента Петра Порошенка та його найближчого оточення. Доказом цьому слугує те, що колишній керівник цієї громадської організації є народним депутатом від партії Порошенка.

Звертаємо увагу виборців на попередній звіт ГО «Опора»,  у якому вона закликала правоохоронні органи провести комплексну та об’єктивну перевірку заяв народних депутатів ВО «Батьківщина» про тиск та погрози щодо кандидатів від нашої політичної сили, перешкоджання законній участі представників партії в роботі членів ДВК та інші незаконні втручання у виборчий процес з боку чинної влади та провладних політичних партій.

Окрім того, «Опора» зафіксувала суттєві порушення з боку Блоку Петра Порошенка та ще одного проекту Адміністрації Президента – партії «Наш край».

Наприклад, спостерігачі «Опори» зафіксували факти причетності до агітації голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва. У приміщенні Ярославицької сільської ради (Рівненська обл.) спостерігачами ГО було виявлено друковані агітаційні матеріали кандидатів від місцевої організації БПП, про що спостерігач «Опори» написав заяву до місцевого відділку поліції.

У Радомишльській ОТГ на Житомирщині місцева РДА виступила організатором свята, на якому відкрито агітувала за партію Адміністрації Президента «Наш край».

Партія ВО «Батьківщина» відповідально наголошує: влада, використовуючи брудні технології, брехню та залякування щодо опозиційних кандидатів, сама виписала собі квиток у політичне небуття. І ми переконані, що виборці 29 жовтня винесуть цій владі жорсткий політичний вирок.

Слава Україні!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала  Рокитянська райрада

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала Рокитянська райрада

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Календар новин
Квітень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30