Влада та її поплічники використовують брудні технології на виборах в ОТГ, – заява партії

Владні партії та їхні поплічники використовують брудні технології на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), витрачають на агітацію бюджетні кошти та вдаються до залякувань кандидатів від ВО «Батьківщина».

29 жовтня в 201 ОТГ відбудуться вибори місцевих рад і голів. Ці вибори мають стати чесним відображенням симпатій народу – не на користь правлячої влади, про що свідчать соціологічні опитування. Саме тому президент та його підлеглі на місцях використовують найбрудніші інструменти та технології – брехню, підкуп, залякування та фальсифікації.

Так, сьогодні Комітет виборців України (КВУ) розповсюдив повідомлення про нібито порушення з боку кандидатів від ВО «Батьківщина» у Фурсівській ОТГ Київської області та Плисківській ОТГ Чернігівської області.

Наголошуємо, що перевірка з боку правоохоронних органів не виявила жодних порушень виборчого законодавства з боку наших кандидатів. Тому заява КВУ є відвертою брехнею та спробою маніпуляції думкою виборців напередодні дня голосування.

До того ж хочемо відзначити, що КВУ жодним чином не згадав про жахливий інцидент з кандидатом на голову Любецької ОТГ на Чернігівщині, самовисуванцем, якого було жорстоко побито та спалено його автомобіль.

Заявляємо, що заяви Комітету та фальшиві скарги на кандидатів від «Батьківщини» є елементами брудної технології, яку використовують президент Петро Порошенко та підконтрольні йому політичні сили. На жаль, КВУ ще за часів Януковича став кишеньковою структурою, що діяла за вказівкою з адміністрації президента.  І сьогодні Комітет виборців є слугою своїх нових хазяїв – президента Петра Порошенка та його найближчого оточення. Доказом цьому слугує те, що колишній керівник цієї громадської організації є народним депутатом від партії Порошенка.

Звертаємо увагу виборців на попередній звіт ГО «Опора»,  у якому вона закликала правоохоронні органи провести комплексну та об’єктивну перевірку заяв народних депутатів ВО «Батьківщина» про тиск та погрози щодо кандидатів від нашої політичної сили, перешкоджання законній участі представників партії в роботі членів ДВК та інші незаконні втручання у виборчий процес з боку чинної влади та провладних політичних партій.

Окрім того, «Опора» зафіксувала суттєві порушення з боку Блоку Петра Порошенка та ще одного проекту Адміністрації Президента – партії «Наш край».

Наприклад, спостерігачі «Опори» зафіксували факти причетності до агітації голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва. У приміщенні Ярославицької сільської ради (Рівненська обл.) спостерігачами ГО було виявлено друковані агітаційні матеріали кандидатів від місцевої організації БПП, про що спостерігач «Опори» написав заяву до місцевого відділку поліції.

У Радомишльській ОТГ на Житомирщині місцева РДА виступила організатором свята, на якому відкрито агітувала за партію Адміністрації Президента «Наш край».

Партія ВО «Батьківщина» відповідально наголошує: влада, використовуючи брудні технології, брехню та залякування щодо опозиційних кандидатів, сама виписала собі квиток у політичне небуття. І ми переконані, що виборці 29 жовтня винесуть цій владі жорсткий політичний вирок.

Слава Україні!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
4
10
11
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30