Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Виходячи з інформаційного простору і тем, які сьогодні обговорюють не тільки в Україні, але в світі, хотів би запропонувати вам кілька гіпотез. Наскільки ж небезпечна ситуація з коронавірусом? Усі осінньо-весняні загострення різних типів грипу, які приходять до нас і постійно мутують, − це небезпечно і необхідно берегти себе. Але при тій істерії, яка сьогодні є у ЗМІ, скажу, що дійсно небезпечно − це розвалена система охорони здоров’я. Те, що ми бачимо, на жаль, це підсумок усіх реформ у медицині, цих експериментів, які проводились у нас останні 3 роки.

Мене дивують декілька речей, які дивовижно співпадають у часі. Ви пам’ятаєте початок року? Це збитий Boeing у Ірані і трагічна загибель українців. Початок цього року − це фактично початок 3-ої Світової, увесь світ був за крок від неї. Але це все згорнулося і сьогодні в інформаційному просторі всього світу від цих тем і сліду немає. Ми бачимо лише коронавірус. Наскільки насправді він небезпечний? Я хотів би про це поговорити. Нещодавно я натрапив на ресурс countrymeters.info, ви можете перейти і подивитись самі. Там є інформація про демографічну ситуацію у розрізі кожної країни. У минулому році у цей самий період в Італії померло 1,5 тисячі людей з різних причин: 20% від інсульту, від серцево-судинних захворювань 10%, від проблем з дихальними шляхами 5%. Сьогодні вмирають ті самі 1,5 тисячі людей, але записують їх всіх, як померлих від коронавірусу. Тобто після смерті у них знайшли коронавірус у крові, або ж діагностували його ще до смерті. Мені здається, що у Німеччині показник значно менший, тому що вони ретельно діагностують захворюваність і дослідження в них значно глибші. В мене є гіпотеза, що статистикою просто маніпулюють. Чому? І тут починається найцікавіше. Я знайшов публікації ще 15-16 років, що вірусологи Америки і Китаю працюють з коронавірусом цього типу, тобто 5 років тому проводились експерименти над польовими мишами, кажанами. І що за 5 років людство так і не винайшло ліків від цієї хвороби? Так, цей вірус мутує, він важкий, але ж 5 років… Тепер давайте розберево заяву Трампа 3 тижні тому, коли він різко шокував увесь світ і закрив усі кордони. Він сказав, що дає 2 місяці американським вченим для того, щоб вони винайшли вакцину. Ці 2 місяці закінчаться у кінці квітня. Скільки часу потрібно, щоб виробити достатню кількість вакцин, аби поставити їх в Європу і в інші країни? Це ще 2-3 місяці. Тобто вірус можна буде подолати ближче до осені. А що відбуватиметься осінню? Вибори у США. Якщо в серпні Трамп заявить, що він переміг коронавірус і врятував усю цивілізацію від загибелі, він стане героєм і скоріш за все переможе на цих виборах. Але це лише гіпотеза, ми з вами її перевіримо вже найближчим часом.

Які економічні наслідки чекають на Україну від коронавірусу та що робити українській владі?

Останні дні я спостерігав за заявами, які робив прем’єр-міністр Шмигаль й інші міністри. Звісно, мене шокував міністр охорони здоров’я, який по ідеї має відповідати за здоров’я своєї нації, а натомість він робить панічні заяви, що ми всі помремо. Я вважаю, що не слід панікувати, а також, якщо ти прийшов працювати на таку посаду, то слід засукувати рукава і працювати, а не плакати про те, які в нас проблеми. Також взагалі не розумію, тепер виявляється він уходить і в нас буде інший міністр. У нас тепер що кожен тиждень міністри будуть змінюватись? Це вже питання до президента, це його зона відповідальності. І, на жаль, я бачу, що в оточенні президента дуже слабких і непрофесійних людей не стає менше.

Якщо сьогодні МВФ не дасть грошей, чи буде дефолт? 

Перше, я вважаю, що ми, як країна, яка не може забезпечувати виплати по зовнішніх боргах, нам потрібно чесно сказати нашим партнерам про це і внести відповідні зміни у бюджет. Ми маємо ці кошти перенаправити, а це третина нашого бюджету, на соціальні потреби, на підтримку тих людей, які залишились на 2 місяці без роботи і не можуть утримувати свої родини, адже, якщо вони не в змозі, то має включитися держава і допомогти їм. Держава має навчити середніх і малих бізнесменів, які вилетять з ринку або понесуть колосальні збитки, як вийти з цього становища і забезпечити їх дешевими кредитами. Для всього цього нам потрібно переглянути бюджет і зайнятися протекціонізмом, тобто захистом внутрішнього виробника. І забути взагалі про ринок землі, тому що ні про яку приватизацію вже і мови бути не може. Якщо дісно наша влада піде цим шляхом, то у нас будуть усі шанси, я не можу сказати легко, але з найменшими втратами подолати цю кризу і вже з осені починати все з нуля.


Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Костянтин Бондарєв: Провал Шмигаля, піар Порошенко та що нам дає розширене партнерство НАТО?

Костянтин Бондарєв: Провал Шмигаля, піар Порошенко та що нам дає розширене партнерство НАТО?

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31