Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Виходячи з інформаційного простору і тем, які сьогодні обговорюють не тільки в Україні, але в світі, хотів би запропонувати вам кілька гіпотез. Наскільки ж небезпечна ситуація з коронавірусом? Усі осінньо-весняні загострення різних типів грипу, які приходять до нас і постійно мутують, − це небезпечно і необхідно берегти себе. Але при тій істерії, яка сьогодні є у ЗМІ, скажу, що дійсно небезпечно − це розвалена система охорони здоров’я. Те, що ми бачимо, на жаль, це підсумок усіх реформ у медицині, цих експериментів, які проводились у нас останні 3 роки.

Мене дивують декілька речей, які дивовижно співпадають у часі. Ви пам’ятаєте початок року? Це збитий Boeing у Ірані і трагічна загибель українців. Початок цього року − це фактично початок 3-ої Світової, увесь світ був за крок від неї. Але це все згорнулося і сьогодні в інформаційному просторі всього світу від цих тем і сліду немає. Ми бачимо лише коронавірус. Наскільки насправді він небезпечний? Я хотів би про це поговорити. Нещодавно я натрапив на ресурс countrymeters.info, ви можете перейти і подивитись самі. Там є інформація про демографічну ситуацію у розрізі кожної країни. У минулому році у цей самий період в Італії померло 1,5 тисячі людей з різних причин: 20% від інсульту, від серцево-судинних захворювань 10%, від проблем з дихальними шляхами 5%. Сьогодні вмирають ті самі 1,5 тисячі людей, але записують їх всіх, як померлих від коронавірусу. Тобто після смерті у них знайшли коронавірус у крові, або ж діагностували його ще до смерті. Мені здається, що у Німеччині показник значно менший, тому що вони ретельно діагностують захворюваність і дослідження в них значно глибші. В мене є гіпотеза, що статистикою просто маніпулюють. Чому? І тут починається найцікавіше. Я знайшов публікації ще 15-16 років, що вірусологи Америки і Китаю працюють з коронавірусом цього типу, тобто 5 років тому проводились експерименти над польовими мишами, кажанами. І що за 5 років людство так і не винайшло ліків від цієї хвороби? Так, цей вірус мутує, він важкий, але ж 5 років… Тепер давайте розберево заяву Трампа 3 тижні тому, коли він різко шокував увесь світ і закрив усі кордони. Він сказав, що дає 2 місяці американським вченим для того, щоб вони винайшли вакцину. Ці 2 місяці закінчаться у кінці квітня. Скільки часу потрібно, щоб виробити достатню кількість вакцин, аби поставити їх в Європу і в інші країни? Це ще 2-3 місяці. Тобто вірус можна буде подолати ближче до осені. А що відбуватиметься осінню? Вибори у США. Якщо в серпні Трамп заявить, що він переміг коронавірус і врятував усю цивілізацію від загибелі, він стане героєм і скоріш за все переможе на цих виборах. Але це лише гіпотеза, ми з вами її перевіримо вже найближчим часом.

Які економічні наслідки чекають на Україну від коронавірусу та що робити українській владі?

Останні дні я спостерігав за заявами, які робив прем’єр-міністр Шмигаль й інші міністри. Звісно, мене шокував міністр охорони здоров’я, який по ідеї має відповідати за здоров’я своєї нації, а натомість він робить панічні заяви, що ми всі помремо. Я вважаю, що не слід панікувати, а також, якщо ти прийшов працювати на таку посаду, то слід засукувати рукава і працювати, а не плакати про те, які в нас проблеми. Також взагалі не розумію, тепер виявляється він уходить і в нас буде інший міністр. У нас тепер що кожен тиждень міністри будуть змінюватись? Це вже питання до президента, це його зона відповідальності. І, на жаль, я бачу, що в оточенні президента дуже слабких і непрофесійних людей не стає менше.

Якщо сьогодні МВФ не дасть грошей, чи буде дефолт? 

Перше, я вважаю, що ми, як країна, яка не може забезпечувати виплати по зовнішніх боргах, нам потрібно чесно сказати нашим партнерам про це і внести відповідні зміни у бюджет. Ми маємо ці кошти перенаправити, а це третина нашого бюджету, на соціальні потреби, на підтримку тих людей, які залишились на 2 місяці без роботи і не можуть утримувати свої родини, адже, якщо вони не в змозі, то має включитися держава і допомогти їм. Держава має навчити середніх і малих бізнесменів, які вилетять з ринку або понесуть колосальні збитки, як вийти з цього становища і забезпечити їх дешевими кредитами. Для всього цього нам потрібно переглянути бюджет і зайнятися протекціонізмом, тобто захистом внутрішнього виробника. І забути взагалі про ринок землі, тому що ні про яку приватизацію вже і мови бути не може. Якщо дісно наша влада піде цим шляхом, то у нас будуть усі шанси, я не можу сказати легко, але з найменшими втратами подолати цю кризу і вже з осені починати все з нуля.


Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Бучанська міська рада виділила майже 3 мільйони гривень на боротьбу з COVID-19

Бучанська міська рада виділила майже 3 мільйони гривень на боротьбу з COVID-19

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30