Володимир Сидоренко: “Юлія Тимошенко знизить ціну на газ та не допустить зростання тарифів”

Нова влада, насамперед, знизить тарифи та спрямує на потреби громадян газ вітчизняного видобутку. В цьому переконаний представник «Батьківщини» в Борисполі Володимир Сидоренко. Ціни на газ для населення будуть зменшені двічі одразу після виборів.

За словами політика, Юлія Тимошенко пообіцяла одразу після перемоги на виборах президента подати до парламенту закон, яким передбачатиметься спрямування газу вітчизняного видобутку на потреби людей, встановлення максимального розміру прибутку для тих, хто видобуває газ, не рівні не більше 30%, встановлення чіткого терміну, за який спеціальний орган повинен перерахувати ціну на газ.

«Народні обранці не зможуть не підтримати відновлення справедливості, на яке вже давно чекають громадяни. А наступним кроком після зниження цін буде заборона на зростання тарифів – подібно до того, як це зробила сусідня Румунія, «заморозивши» тарифи до 2022 року», – розповів Володимир Сидоренко.

“Батьківщинівець” розповів, що Юлія Тимошенко, перебуваючи в Чернігові, зазначила, що нова влада запровадить персоніфіковану пенсійну систему. Вона дозволить щонайменше вдвічі збільшити пенсії переважній більшості громадян і забезпечити тих, хто тяжко працював на державу, гідним життям. Під час зустрічі з працівниками Чернігівського хлібокомбінату, лідер партії «Батьківщина» пояснила, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, коли власники підприємств або держава перераховують пенсійні внески працюючих, але самі люди не знають, де ці гроші, яка сума накопичена за життя і чи була вона проіндексована.

«Ми вважаємо несправедливим, що громадяни за своє життя сплачують майже втричі більше внесків, ніж вони потім після виходу на пенсію отримують у вигляді пенсійних виплат. У Юлії Тимошенко вже готовий покроковий план позитивних перетворень в усіх галузях життям українців – це Новий курс України, розроблений нею разом із потужною командою експертів», – підсумував Володимир Сидоренко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Земля: за мить до катастрофи

Земля: за мить до катастрофи

Ми самі не помітимо, як перетворимося в щось схоже між циганами та індіанцями, − член Національного штабу захисту рідної землі у Київській області

Ми самі не помітимо, як перетворимося в щось схоже між циганами та індіанцями, − член Національного штабу захисту рідної землі у Київській області

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29