Вишгород проти відміни Мораторію на продаж землі

На черговій сесії Вишгородської міської ради депутати прийняли рішення «Про звернення до Президента України Володимира Зеленського, щодо мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення».

Голова Вишгородської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» Трохим Іванов зауважив, що питання збереження землі, як стратегічного ресурсу нашої країни – принципове для партії.

«У запропонованому урядом законопроекті щодо продажу землі містяться небезпеки, які можуть коштувати країні спочатку економічної, а згодом і політичної незалежності. Земля повинна належати тим, хто на ній живе та працює, відповідно, саме народ має вирішувати як розпоряджатися цим ресурсом», – заявив Трохим Іванов.

На думку Голови Вишгородської районної партійної організації «ВО «Батьківщина», такі загальнонаціональні питання, як продаж землі, мають вирішуватись виключно на референдумі.

«Такі питання мають бути винесені на всенародний референдум. Тому депутати Вишгородської міської ради підтримали звернення до президента Володимира Зеленського про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення», – зазначив Трохим Іванов.

Рішення підтримали 18 депутатів Вишгородської міської ради, в тому числі депутати від «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

Час знижувати тарифи!

Час знижувати тарифи!

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31