Вишгородська районна «Батьківщина» не підтримала підняття тарифів на опалення

Сьогодні, 20 серпня, відбулася позачергова сесія Вишгородської районної ради. На ній директор ВРКП «Вишгородтепломережа» Олександр Таран порушив питання підвищення вартості опалення.

На бюджетній комісії Вишгородської районної ради відповідне рішення було ухвалене 15 серпня 2019 року. Згідно з регламентом воно мало бути опубліковане за 20 днів до винесення на сесію і розміщуватися на сайті ради. Цієї норми не дотримались.

В сесійній залі були присутні 28 депутатів, 21 з них проголосували «за» підвищення тарифів. Депутати партії ВО «Батьківщина» це рішення не підтримали.

«Вчергове рішення про підвищення тарифів приймалося з порушенням регуляторних актів в даній галузі. Без можливості провести обговорення з громадою. Будь-які зміни до тарифів мають бути оприлюднені за 2 місяці. Цього не було зроблено. Щодо самого підвищення тарифу, вчергове на людей перекладається фінансова відповідальність за відсутність проведення заходів по підвищенню енергоефективності: модернізації тепломереж, зменшення тепловтрат, яке дозволить заощаджувати тепло, а відповідно – кошти. Люди і так чимало платять за комунальні послуги. Додаткове підвищення вартості опалення дозволить вирішити лише поточні питання підприємства «Вишгородтепломережа», тоді як потрібні системні зміни», – зауважив голова фракції «Батьківщина» у Вишгородській районній раді Олександр Дзюба.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

“Батьківщина” допомагає!

“Батьківщина” допомагає!

Календар новин
Травень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31