Вишнева міська рада прийняла рішення підтримати пенсіонерів Київщини

Депутати Вишневої міської ради проголосували за прийняття програми, ініційованої «Батьківщиною», щодо адресної підтримки пенсіонерів Київщини. Програма передбачає спрямування перехідних залишків бюджету Київської області, яких близько 5 млрд грн., на адресні дотації пенсіонерам у сумі 1000 грн.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, бюджетом Київської області були закладені чималі кошти на розвиток області й міста Вишневого зокрема. Утім виконавча влада їх не використала.

«Тобто, гроші є, але вони просто пролежують на рахунках», – розповів Сергій Нефьодов, голова фракції «Батьківщина» Вишневої міськради.

За словами місцевого депутата, за цілий рік президентська вертикаль виконала план соціально-культурного розвитку Вишневого всього на 45 відсотків та не спромоглася втілити у життя багато соціальних програм. Натомість, залишок коштів у бюджеті Києво-Святошинського району становить майже 500 мільйонів грн.

«Такий рекордно низький показник виконання бюджету та повна нездатність виконавчої влади виконувати свої обов’язки спонукають нас приймати рішення по допомозі самим незахищеним верстам населення – пенсіонерам, – заявив Сергій Нефьодов, – Ми не хочемо створювати ілюзію роботи, ми хочемо працювати на благо нашої громади. Саме тому ми переконані, що всі вільні залишки бюджету треба негайно спрямувати на втілення програми адресної допомоги пенсіонерам, ініційовану «Батьківщиною».

Нагадаємо, Вишнева міська рада стала третьою в області, яка підтримала рішення фракції «Батьківщина» Київської обласної ради. Раніше такі рішення прийняли Боярська та Бориспільська міськради.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
10
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31