Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Депутати Яготинської районної ради прийняли рішення щодо впровадження на Київщині програми адресної підтримки пенсіонерів, яку ініціювала фракція партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» у Київській обласній раді. Із 20 присутніх 19 депутатів проголосували «ЗА». Програма передбачає додаткові щомісячні виплати пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 грн. Профінансована ця ініціатива має бути за рахунок перехідних залишків бюджету області, які складають понад 5 млрд грн.

«Нам не треба шукати джерела фінансування, або вимагати у влади виділити кошти на реалізацію Програми підтримки пенсіонерів. Гроші є вже сьогодні – це ті кошти, які не були використані протягом минулого року, – розповів голова Яготинської райради, “батьківщинівець” Віктор Грицай, – тобто аби покращити життя пенсіонерів, потрібна лише добра воля».

Віктор Грицай також розповів, що виконавча влада не спромоглася освоїти навіть половину коштів, виділених на розвиток району. Зокрема не реалізованими залишилися ряд об’єктів, які потребували негайного ремонту. Київська ОДА не витратила жодної копійки на капітальний ремонт доріг району з виділених 2,7 мільйонів грн.
Натомість, залишок коштів у бюджеті Яготинського району – 26,5 мільйонів гривень!

За словами «батьківщинівця», відповідно до розрахунків, цих вільних залишків вистачить, щоб кожен пенсіонер Яготинського району щомісячно протягом року отримував 1000 гривень допомоги.

Для «Батьківщина» пріоритетом завжди були, є і будуть соціальні гарантії для населення, тож всі вільні залишки від нереалізованих програм треба спрямувати на реалізацію комплексної адресної програми допомоги пенсіонерам, – переконаний Віктор Грицай,  – І нехай прийняте сьогодні Яготинською районною радою рішення стане рушієм для перегляду пенсійного забезпечення громадян України на загальнодержавному рівні».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31