Юлія Тимошенко: Ми координуємо дії з опозиційними силами, але політичну конкуренцію ніхто не відміняв

Демократичні опозиційні сили мають координувати свої дії, але політичну конкуренцію ніхто не відміняв.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу  «NеwsOne».

«Конкуренцію ніхто не відміняв! Якщо в країні буде політичне болото і буде однопартійна система і намагатимуться висунути одного лідера, то людей позбавлять альтернативи. Від цього нічого доброго не буде. Ми мусимо змагатися за довіру людей, за визнання людьми ефективності нашої роботи. Чим більше в людей буде вибір – партій, кандидатів в президенти – тим більш ефективною буде опозиція», – наголосила Юлія Тимошенко.

Між тим, як упевнена лідер «Батьківщини», опозиційні демократичні сили мають координувати свою діяльність.

Юлія Тимошенко нагадала, що у Львові лідери різних політичних сил – опозиційних проєвропейських демократичних – сіли за стіл переговорів: «І ми почали координувати свої дії. Такий діалог є правильним, добрим та позитивним».

Лідер партії перерахувала опозиційні сили та політиків, з якими координуються зусилля і які є однодумцями з «Батьківщиною». Це «Самопоміч», «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, «Громадянська платформа» Анатолія Гриценка, «Свобода», «Справедливість» Валентина Наливайченка, «Демальянс», а також політики Дмитро Добродомов, Віктор Чумак на інші.

Лідер «Батьківщини» переконана: чим більший в людей буде вибір, тим ефективнішою буде робота політиків.

«Нам треба бути разом не в об’єднаній одній політичній партії, а в системі розуміння народу України, розумінні того, що ми не закінчили свою справу в боротьбі за волю та свободу України», – акцентувала Юлія Тимошенко.

Мета координації зусиль опозиційних проєвропейських сил – домогтися дострокових парламентських та президентських виборів і усунути від влади президента Порошенка та його кримінальну команду.

«Треба зробити усе можливе конституційне та правове для того, щоб жодного дня, жодного тижня, жодного місяця не правив президент Порошенко і його кримінальна «кліка». Дострокові вибори президента і парламенту мають бути негайно, тому що кожен день перебування їх при владі несе велике горе Україні», – переконана Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також запевнила: «Наша команда більше жодного іншого політичного лідера не підтримає на президентських виборах.  Такий самий принцип буде застосовуватися і під час парламентських виборів, які мають відбуватися по відкритим спискам за пропорційним принципом».

«Ми будемо самостійно йти і ми будемо самостійно виборювати право разом з українцями поставити на ноги Україну!  Я і наша команда не допустимо такого кроку, за який і ми, й Україна поплатилися зрадництвом, абсолютною бездарністю тих політиків, яких ми на прохання суспільства підтримували. Я більше не буду довіряти людям, за яких я не можу поручитися. Тільки наша команда! Ми не просто наведемо порядок в країні! Ми не просто повернемо мир в Україну, а разом з  суспільством прокладемо такий шлях, який дасть людям заможне життя!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

«Батьківщина» закликає «ЄС» та «Свободу» об’єднати зусилля для налагодження роботи Київської обласної ради

«Батьківщина» закликає «ЄС» та «Свободу» об’єднати зусилля для налагодження роботи Київської обласної ради

«Батьківщина» закликає усі демократичні партії до об’єднання зусиль для стабілізації роботи Київської обласної ради

«Батьківщина» закликає усі демократичні партії до об’єднання зусиль для стабілізації роботи Київської обласної ради

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31