Юлія Тимошенко разом з командою «Батьківщини» на Київщині відвідали Васильківську міську лікарню

Лідер «Батьківщини» відвідала лікарню на запрошення медичних працівників, які повідомили про низку проблем, які заважають роботі, зокрема ефективній боротьбі з коронавірусом. Передусім лікарі прагнуть повернення лікарні статусу опорної, що гарантуватиме державну підтримку. Нині медичний заклад утримується виключно коштом місцевого бюджету, тому покрити усі потреби лікарні надзвичайно складно.

«Я бачу, як лікарі тримають лікарню на найвищому рівні, роблять все можливе, щоб пацієнти отримували необхідну допомогу. До вас жодного докору немає, тільки безмежна вдячність. Наша команда зробить все можливе, аби донести інформацію про ситуацію до міністра охорони здоров’я та переконати його невідкладно розв’язувати ці проблеми», – запевнила Юлія Тимошенко.

Народний депутат Костянтин Бондарєв наголосив, що Васильківська міська лікарня нині знаходиться у кричущому становищі: медзаклад обслуговує понад 150 тисяч людей (не тільки з Василькова, але з населених пунктів навколо) і вона не є опорною, а значить не отримує достатньо фінансування. Народний депутат закцентував, що якщо нічого не зміниться, то лікарню можуть закрити.

«Така реформа (медична реформа Порошенко-Супрун), яка проведена в Україні, вона свідчить про те, що йде певна програма зменшення кількості українців у світі. Інших пояснень я просто не знаходжу. Незрозуміло, як обирали ті опорні лікарні. Уявіть собі, в Іванкові є опорна лікарня, у Вишгороді є, а в Василькові немає. Йдеться про фінансування, ця лікарня сьогодні є недофінансованою. Немає можливості купувати надважливе для нормальної роботи обладнання: КТ, МРТ та ін.», − обурився народний обранець.

Юлія Тимошенко та Костянтин Бондарєв пообіцяли докласти усіх зусиль, аби у МОЗ вирішили основну проблему Васильківської міської лікарні − поновили їй статус опорної.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31