Юлія Тимошенко разом з командою «Батьківщини» пообіцяли допомогти українцям чинити спротив земельним шахраям

У цьому Юлія Тимошенко запевнила представників ініціативної групи проти земельного рейдерства у селі Вільшанська Новоселиця, які запросили Голову партії «Батьківщина» допомогти у вирішенні проблем із рейдерським захопленням паїв, до яких мають відношення представники провладної команди.

Лідер «Батьківщини» пообіцяла активістам після детального вивчення всіх наявних документів озвучити цю проблему в парламенті, надати всю необхідну юридичну та інформаційну підтримку.

«Вони захоплюють все, що можна захопити, – від стратегічної власності до землі. Хаос, підкуп, корупція – кожен день в парламенті. Минулого року вночі в карантин під наглядом президента «слуги народу» ухвалили закон про розпродаж сільськогосподарської землі, а в цьогорічний локдаун вони невідкладно розглядали правки до Земельного кодексу, щоб його перекроїти і усунути державу від контролю за використанням сільськогосподарської землі, дозволити її продавати іноземцям, знімати верхній шар родючого ґрунту, скасувати поняття «особливо цінні землі». Тобто спочатку вони дозволили продаж землі, а тепер скасовують всі обмеження, щоб власники могли з нею робити все, що завгодно», – повідомила Юлія Тимошенко.

Щоб вибратися з тяжкої ситуації, за її словами, потрібно якнайшвидше змінювати курс управління країною та формувати сильну урядову команду. Крім того, команда «Батьківщини» вже зібрала ініціативну групу для проведення референдуму щодо заборони продажу землі.

«Ми зараз намагаємось переконати президента та його команду, що обраний ними курс на здачу національних інтересів – це тупиковий шлях і для України, і для них особисто, адже рано чи пізно за це доведеться відповідати. Зараз треба об’єднатися, зібрати фахову урядову команду, яка знає, як підняти країну та буде незалежною від зовнішніх сил і місцевої олігархії. Якщо ми побачимо, що переконати президента немає шансу, ми будемо звертатися до людей щодо необхідності переобирати владу», – повідомила Юлія Тимошенко.

Водночас народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв зауважив, що українці мають розуміти масштаби того, що їм загрожує. Ми повинні усвідомлювати не тільки те, кому вони довіряють, аби не бути ошуканими, але й глобальність проблеми – людству загрожує продуктова криза, а боротьба за ресурси загострюється, переконаний народний обранець. 
«В світі усі країни оберігають свої ресурси і землі, а також намагаються розширити свою базу за рахунок інших країн. Спеціальна рада ООН  зробила звіт, у якому зазначається, що зараз у зв’язку з коронавірусом і зміною погодних умов ми вже матимемо серйозну продуктову кризу, а значить і голод. Ми всі повинні розуміти, що земля це запорука нашої безпеки і врешті-решт здоров’я», – підсумував парламентар.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

Календар новин
Липень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31