Юлія Тимошенко разом з командою «Батьківщини» у Київській області відвідали Броварську багатопрофільну клінічну лікарню та підприємство «Київгума»

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та її команда на Київщині обрали для візиту Броварську багатопрофільну клінічну лікарню та підприємство «Київгума» не випадково. У Броварській центральній районній лікарні лікують хворих на коронавірус, а на «Київгумі» виробляють одні з найякісніших багаторазових костюмів біологічного захисту, а також інші захисні вироби для лікарів.

У Броварській лікарні усі доплати лікарям здійснюються виключно коштом міського бюджету (нагадаємо це 300% премій, які обіцяв забезпечити уряд Шмигаля). І це не виняток, аналогічна ситуація майже в кожній лікарні на Київщині, які приймають хворих на COVID-19. Юлія Тимошенко наголосила, що забезпечення лікарів доплатами, а також закупівля всього необхідного для лікарень, має бути у повному обсязі передбачено у бюджеті України на 2021 рік. Також лідер партії переконана, що зараз саме той час, коли потрібно працювати над оновленням усієї системи охорони здоров’я після експериментів Порошенка-Супрун. 

«Проблеми, з яким сьогодні зіштовхнулася країна, чітко вказують на те, що треба оновлювати усю систему охорони здоров‘я, відновлювати санітарно-епідеміологічну службу. Зараз стало чітко зрозуміло: людям потрібне обов’язкове медичне страхування, а медикам – гідні зарплати. «Батьківщина» робитиме все можливе, аби всі ці питання винесли на розгляд парламенту та негайно вирішили», – зауважила Юлія Тимошенко.

Голова партії закцентувала на тому, що вітчизняні виробники можуть сьогодні надати усі необхідні захисні засоби, які потрібні українській медицині під час боротьби з коронавірусом. Водночас Юлія Тимошенко обурилася тим, що українська влада не покладається на українців й на такі підприємства, як «Київгума», які сьогодні мають стратегічне значення для країни, а віддає перевагу імпорту.

«Це – хибна стратегія, що послаблює Україну. Час президенту нарешті визнати помилки, взяти відповідальність на себе і діяти, спираючись насамперед на вітчизняні можливості. Нам сьогодні не потрібно закуповувати в інших країнах, нам треба купувати своє – це сьогодні потрібно, як ніколи», − запевнила лідер партії.


Голова виборчого штабу «Батьківщини» на Київщині Костянтин Бондарєв зазначив, що надважливий крок до подолання кризи, в тому числі й у медичній галузі, − це кардинальна зміна стратегії Зеленського та його монобільшості.  Тому, обрати фахових представників у місцеву владу на цих виборах − це єдиний шанс почати якісні зміни в країні.


«У нашої команди попереду дуже багато роботи: забезпечити на виборчих дільницях нормальну роботу та безпечні умови для українців. Наступне, наші кандидати вже готуються реалізовувати свою програму, аби в перші ж 100 днів після обрання показати результат. Його від нас очікує вся країна, адже ми єдина партія, яка вже 21 рік опікується виключно інтересами українців, а не наших або закордонних олігархів», − запевнив Костянтин Бондарєв. 

Нагадаємо, Київська обласна «Батьківщина» висунула 1845 кандидати у ради різних рівнів – це справжні лідери та професіонали своєї справи.  

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині –  Іса Курамагамедов.

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині – Іса Курамагамедов.

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31