Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Юлія Тимошенко  провела зустрічі з виборцями на Київщині. Вона відвідала Вишневе та Бучу. Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку.

У ході мітингів лідер «Батьківщини» прокоментувала сьогоднішні наболілі теми для українців: ситуацію в економічній, політичній , медичній та освітній сферах України. Запевнила, що позитивні зміни в держав цілком можливі та представила свій план та бачення реформування країни. Розповіла про «Новий курс» та про перші кроки нового президента.

«Сьогодні, на площі міста, зібралися свідомі українці, які прагнуть миру та  кращого життя у власній країні. З вірою у серці вони прийшли підтримати Юлію Володимирівну і висловити свою солідарність  з нею у тому, що наша країна потребує змін і не просто змін, а повного «перезапуску» країни, як країни щасливих людей», – розповів член партії «Батьківщина» Аркадій Кобринець.

Він зазначив, що реалізація програми «Новий курс», яка включає в себе нову Конституцію, економічну програму, соціальну та молодіжну доктрини та нову стратегію миру і безпеки, дасть можливість змінити існуючу систему влади і значно покращити життя українців

В кінці зустрічі  Юлія Тимошенко поспілкувалася з місцевими мешканцями та дала вичерпні відповіді на поставлені питання.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

«НІ – ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!»: Броварська міська рада виступила проти відміни Мораторію

Час знижувати тарифи!

Час знижувати тарифи!

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Феміда на гачку або реформа судової системи від Зеленського

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31