Юлія Тимошенко закликає парламент об’єднатися проти вбивчих реформ влади

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала парламент консолідуватися проти вбивчих «реформ» влади, які призводять до знищення української нації.

Про це вона заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Порядок денний на поточний сесійний тиждень знову нашпигований корупційними лобістськими законами. І це до такого ступеню, що складається враження, нібито влада перед політичною смертю це робить, щоб урвати останній шмат з цієї країни», – зазначила Тимошенко.

За її словами, до порядку денного, зокрема, внесено законопроект №6232, яким вносяться зміни до всіх кодексів. Під прикриттям так званої правової реформи остаточно концентрується судова влада в руках президента та його оточення, а доступ до судової системи залишається лише для багатих людей.

Ще один законопроект, на якому акцентувала увагу лідер «Батьківщини» – №5369, згідно з  яким планується передати митний контроль магазинам Duty Free: «Совість у вас є? Коли ви вже наїстеся? І коли вже будете дивитися на народ і на країну, а не на свої кишені?»

Коментуючи так звану медичну «реформу» влади, Юлія Тимошенко повідомила, що під час спілкування з медиками можна почути тільки грубу, нецензурну сварку на адресу президента та уряду.

«Медики точно знають, що після цієї медичної так званої реформи 60% людей, які перебувають за межею бідності, не матимуть доступу до медичних послуг, тому що для них непосильними будуть європейські ціни, які встановлять на медичні послуги», – пояснила політик.

Окрім того, вона звернула увагу на плани влади щодо децентралізації, за якою приховують «надзвичайну централізацію», адже з усіх без винятку місцевих бюджетів забираються останні копійки, які були виділені на фінансування системи охорони здоров’я.

«Ця медична реформа – це, по суті, поховання частини українського народу!» – заявила лідер партії та закликала підтримати альтернативний законопроект №4456, який розробили всі парламентські фракції разом з профільним комітетом.

Народний депутат також назвала пенсійну реформу «ще однією авантюрою і аферою, яку готують Порошенко і Гройсман».

«Вони збираються закрити дефіцит Пенсійного фонду. А це означає, що кожний пенсіонер отримає менше грошей», – переконана Юлія Тимошенко.

Також, як наголосила лідер фракції, влада збирається прикрити збільшення віку виходу на пенсію так званим збільшенням страхового стажу.

За словами Голови партії, зараз цю ганьбу влада прикриває збільшенням пенсій: «Кинувши кістку пенсіонерам і назвавши це пенсійною реформою, вони хочуть прикрити злочин проти всіх теперішніх і майбутніх пенсіонерів України».

Тож лідер «Батьківщини» закликала парламент консолідуватися «проти цієї наруги, яка відбувається над українським суспільством».

«Це не реформи! Це – зачищення нашої нації, мета якого – залишити лише 5-10 млн українців».

Окрім того, Юлія Тимошенко нагадала, що партія «Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників зібрала вже понад 1,5 млн підписів проти розпродажу сільськогосподарської землі. Загалом, планується зібрати 10 млн підписів українців.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

Календар новин
Червень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30