Юлія Тимошенко запрошує регіональних лідерів до роботи над Новим курсом України

Юлія Тимошенко закликала фахівців, підприємців, громадських діячів Херсонщини долучитися до центральної команди «Батьківщини» і створити в регіонах дискусійні платформи для спільної роботи над новою Конституцією та Новим економічним курсом України.

Про це лідер «Батьківщини» заявила сьогодні в Херсоні під час обговорення Нового курсу України з представниками інтелектуальних кіл регіону.

Одним із головних завдань нової влади Юлія Тимошенко вважає впровадження нового економічного курсу. Йдеться, зокрема, про правильну монетарну політику, стабільну гривню, довгострокові кредити з низькими обліковими ставками, ефективну податкову систему.

«Це дозволить вдихнути життя у сільське господарство, машинобудування, транспорт, зокрема й річковий», – зазначила вона.

Новий економічний курс, заявила Тимошенко, полягає в тому, щоб відійти від сировинного до інноваційного типу економіки.

«Має народитися правило: жодного граму сировини», – наголосила Юлія Тимошенко і як приклад навела лідерство України на світових ринках соняшникової олії – продукту переробки насіння.

У дискусії взяли участь місцеві громадські активісти, підприємці та науковці.

Під час обговорення Нового економічного курсу у Херсоні Юлії Тимошенко передали пропозиції до модернізації системи зрошення, яка була розроблена Інститутом водних проблем та меліорації  і яка може вирішити питання збільшення врожаю на Херсонщині.

«Реформа, яку розпочала чинна влада і назвала децентралізацією, на жаль, спрямована не на те, щоб зберегти ініціативні громади, а щоб скоротити їх чисельність. Зменшити їх, сконцентрувавши лише на потужних районних центрах  і містах – осередках, де влада планує зосередити економічний розвиток, а решту територій зробити неефективними», – зауважив голова фермерського господарства «Екофарм», кандидат сільськогосподарських наук Віктор Лісний.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває з триденним робочим візитом на півдні країни. Слідом за Херсонщиною вона відвідає Миколаївську область, де візьме участь в роботі аграрного форуму, а також Одещину.

Новий курс України – програма стратегічного розвитку країни, презентована Юлією Тимошенко у червні у Києві. Планується, що програма буде остаточно затверджена після широкого обговорення в усіх регіонах України.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

“Без “Нового  економічного  курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

“Без “Нового економічного курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
20
22
23
26
27
28
29
30