Юлії Тимошенко та команда «Батьківщини» Київської області врятували Гребінківську лікарню від закриття

21 квітня Юлія Тимошенко з командою Київської обласної «Батьківщини» приїхали з робочим візитом до Гребінківської лікарні на запрошення місцевих жителів. Лікарня була вимушено зачинена з 5 квітня через брак фінансування. Однак завдяки зусиллям Лідера партії, а також команди «Батьківщини», вже 27 квітня Гребінківська лікарня змогла знову відкрити двері для своїх пацієнтів. 

Справа в тім, що Гребінківська лікарня фінансувалася з Васильківської районної лікарні, але після нової адміністративно-територіальної реформи Васильківського району не стало, відповідно тепер це 2 різні райони, і 2 різні ОТГ. Грошей для фінансування лікарні у Гребінківській ОТГ немає. Стурбовані мешканці Гребінок та колектив лікарні звернулися за допомогою до Юлії Тимошенко, аби не допустити остаточного закриття єдиної лікарні у селищі. 

«Я розумію, що влада сьогодні діє безглуздо, жорстоко, по антилюдські. Так, ми − опозиція, але ми також не можемо стояти осторонь цього, будемо робити все, що ми можемо. Слухайте, це абсурд, я приїхала сюди, аби на власні очі побачити, що прекрасна лікарня с живими, працюючими медиками, а її взяли й закрили живцем − це ЧП, це наслідки такого управління державою», − обурилася Юлія Тимошенко. 

Лідер «Батьківщини» пообіцяла, що зробить усе можливе для того, аби врятувати лікарню від закриття. Вже з 27 квітня завдяки зусиллям Юлії Тимошенко та команди «Батьківщини» на Київщині лікарня знову працює у звичайному режимі. На відкритті лікарні голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді, зазначив, що одна з головних позицій «Батьківщини» − унеможливити закриття будь-якої лікарні у будь-якому населеному пункті.

«Юлія Володимирівна приїхала сюди й колектив лікарні попросив її допомогти у якнайшвидшому відкритті. Ми попросили головного лікаря Центральної районної лікарні міста Василькова, щоб вона зараз забезпечила їх роботою, а Гребінківську ОТГ лікарнею.Тож, відсьогодні лікарня буде функціонувати у повному об’ємі з усім колективом, з усіма працівниками, які були до того», − зазначив голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді Андрій Засуха. 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Бучанці підтримують проведення всеукраїнського референдуму

Бучанці підтримують проведення всеукраїнського референдуму

Ірпінці за референдум та проти продажу землі!

Ірпінці за референдум та проти продажу землі!

Фракція «Батьківщина» у Бучанській міській раді підтримала на сесії звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо незадовільного рівня вакцинації

Фракція «Батьківщина» у Бучанській міській раді підтримала на сесії звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо незадовільного рівня вакцинації

Календар новин
Червень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30