Юлії Тимошенко та команда «Батьківщини» Київської області врятували Гребінківську лікарню від закриття

21 квітня Юлія Тимошенко з командою Київської обласної «Батьківщини» приїхали з робочим візитом до Гребінківської лікарні на запрошення місцевих жителів. Лікарня була вимушено зачинена з 5 квітня через брак фінансування. Однак завдяки зусиллям Лідера партії, а також команди «Батьківщини», вже 27 квітня Гребінківська лікарня змогла знову відкрити двері для своїх пацієнтів. 

Справа в тім, що Гребінківська лікарня фінансувалася з Васильківської районної лікарні, але після нової адміністративно-територіальної реформи Васильківського району не стало, відповідно тепер це 2 різні райони, і 2 різні ОТГ. Грошей для фінансування лікарні у Гребінківській ОТГ немає. Стурбовані мешканці Гребінок та колектив лікарні звернулися за допомогою до Юлії Тимошенко, аби не допустити остаточного закриття єдиної лікарні у селищі. 

«Я розумію, що влада сьогодні діє безглуздо, жорстоко, по антилюдські. Так, ми − опозиція, але ми також не можемо стояти осторонь цього, будемо робити все, що ми можемо. Слухайте, це абсурд, я приїхала сюди, аби на власні очі побачити, що прекрасна лікарня с живими, працюючими медиками, а її взяли й закрили живцем − це ЧП, це наслідки такого управління державою», − обурилася Юлія Тимошенко. 

Лідер «Батьківщини» пообіцяла, що зробить усе можливе для того, аби врятувати лікарню від закриття. Вже з 27 квітня завдяки зусиллям Юлії Тимошенко та команди «Батьківщини» на Київщині лікарня знову працює у звичайному режимі. На відкритті лікарні голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді, зазначив, що одна з головних позицій «Батьківщини» − унеможливити закриття будь-якої лікарні у будь-якому населеному пункті.

«Юлія Володимирівна приїхала сюди й колектив лікарні попросив її допомогти у якнайшвидшому відкритті. Ми попросили головного лікаря Центральної районної лікарні міста Василькова, щоб вона зараз забезпечила їх роботою, а Гребінківську ОТГ лікарнею.Тож, відсьогодні лікарня буде функціонувати у повному об’ємі з усім колективом, з усіма працівниками, які були до того», − зазначив голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді Андрій Засуха. 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

Календар новин
Липень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31