За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала Рокитянська райрада

Депутати Рокитянської районної ради прийняли рішення щодо впровадження на Київщині програми адресної підтримки пенсіонерів, яку ініціювала фракція партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» у Київській обласній раді. Програма передбачає додаткові щомісячні виплати пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 грн.

Як розповів член фракції «Батьківщина» у Рокитнянській районній раді Віталій Гранківський, за даними Пенсійного фонду України  відсоток пенсіонерів, які отримують пенсію меншу за мінімальну заробітну плату в Київській області складає 85%. Зокрема, на Рокитнянщині таких пенсіонерів 9902 з 11496.

«В Україні в цілому та на Київщині зокрема, максимально принизливі соціальні стандарти. Саме тому депутати Рокитнянської райради звернулися до голови Київської обласної ради Ганни Старікової та голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана. Ми переконані у необхідності розроблення комплексної Програми підтримки пенсіонерів, яка дозволить найменш незахищеним верствам населення перестати жебракувати», – розповів Віталій Гранківський.

За словами «батьківщинівця» сьогодні вартість споживчого кошику більша, ніж мінімальна заробітна плата. 85% пенсіонерів не в змозі забезпечити себе мінімальним набором продуктів харчування, не кажучи вже про оплату житлово-комунальних послуг чи придбання медикаментів.

«Найголовніше завдання виконавчої гілки влади та органів місцевого самоврядування – це забезпечення соціального захисту, – переконаний Віталій Гранківський, – Враховуючи, що сукупні перехідні залишки обласного бюджету складають майже 5 млрд, маємо значний ресурс, аби втілити у життя програму адресної підтримки пенсіонерів та виплачувати кожному з них по 1000 грн щомісячно протягом року».

Нагадаємо, ініціативу «Батьківщини» щодо виплати матеріальної допомоги пенсіонерам підтримали депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської міських рад та Яготинської районної ради. Очікується, що найближчим часом до ініціативи приєднається ще  низка місцевих рад, незабаром відповідне звернення від усіх районів Київщини буде офіційно розглянуте головою Київської обласної адміністрації.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
5
6
7
8
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31