За сприяння «Батьківщини» на Білоцерківщині розпочали будівництво ФАПу

За сприяння депутата Верховної Ради України від «Батьківщини» Вадима Івченка на Білоцерківщині відкриють нову амбулаторію. Про це розповів депутат Київської обласної ради, очільник фракції «Батьківщина» Віктор Світовенко.

У селі Озерна розпочато будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це одна з 310-ти подібних амбулаторій, які нині будуються в різних куточках України.

«Вартість закладу сягає 8 млн грн. Його буде збудовано за рахунок співфінансування державного і районного бюджетів. Зокрема, у 2018 році на будівництво з державного бюджету спрямовано 4,1 млн грн, а з районного – 2 млн грн», – розповів Віктор Світовенко.

Зі слів партійця, цей проект передбачає не лише будівництво, а й оснащення амбулаторії сучасним обладнанням, а також придбання службового транспорту. Приміщення амбулаторії буде зручним і для маломобільних груп населення. Аби залучити молодих фахівців до роботи, у приміщенні амбулаторії облаштують службову квартиру. Будівництво планують закінчити вже до кінця першого кварталу поточного року.

«Медицина повинна бути доступною не лише за своєю вартістю, а й територіально. Аби людині за медичною допомогою не доводилося долати відстань у декілька кілометрів до лікарні. Нам слід запроваджувати страхову медицину, як це пропонує «Новий курс», розроблений фахівцями команди Юлії Тимошенко. Потрібно повертатися до європейської моделі швидкої допомоги, яка буде реагувати практично на всі виклики»,–  переконаний Віктор Світовенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30