Земля: за мить до катастрофи

Президент Зеленський, керований зовнішніми фінансовими силами, твердо вирішив продати нашу землю, не радячись із народом. «Слуги народа» вже не криючись проштовхували у Верховній Раді відповідний законопроект. Поки що, завдяки чіткій позиції Юлії Тимошенко та фракції «Батьківщина», яку підтримували тисячі людей підстінами парламенту, розпродаж України вдалося зупинити. Але ми іще стоїмо на межі.
Скільки б «Слуги народа» не говорили про права селян на власність – їх справжньою метою є розпродаж землі. Українців вони планують позбавити землі, швидко і задешево. Продаж землі іноземцям – це та стратегічна мета влади, задля якої не гребують нічим. Головне – забезпечити фінансовим стерв`ятникам прямий доступ до купівлі землі. Вам будуть брехати – нібито правки внесли, щоб тільки громадяни України могли придбати землю, та й ліміти знизили «всього» до 10 тис. га. Але ж ми знаємо, що іноземці легко можуть придбати будь-яку фірму в Україні, посадити туди підставних осіб – «фунтів» – і записати на них стільки землі, скільки захочуть. Так зараз забирають наші стратегічні підприємства, через наглядові ради, де практично всі – іноземці, і порядкують там, як на своїй власності. А банки, за «виправленим» законопроектом, матимуть право забирати землю без всяких лімітів по кредитним заставам. А ми знаємо, як легко загнати малого фермера в кредитну кабалу. Тому їх так мало лишилось в Україні – всього 46 тисяч. І з них ще й знімають державну підтримку, щоб іще більше полегшити їх банкрутство. Про селянина й мови нема. Його обкладуть такими комунальними платежами, що він свою землю просто за борги віддасть, безкоштовно. Адже ціни на газ не лише не збираються знижувати, а й далі підвищують, до захмарних висот.
Це не ринок буде, а ломбард. Українці віднесуть туди землю і більше ніколи не побачать.

Але це ще не все. На продаж піде не лише сільськогосподарська земля – а це 72% всієї
території країни – а й ліси, озера, заповідники, доступ до річок та моря. З придбаною землею
можна буде робити, що заманеться. Разом із землею продадуть наші надра. Нафту, газ, безцінні копалини – все, що має належати майбутнім поколінням і бути основою нашого процвітання.

Це не страшилки. Це вибір – бути Україні, чи не бути. Адже йде війна за нашу незалежність, і продавати землю в цей час – небачений злочин без терміну давнини. Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина» ніколи не допустять, щоб Україну спіткала така доля.
Ми битимемось за права кожного українця, за кожний клаптик землі, за кожну кому в
законі. Ми будемо працювати з кожним депутатом, щоб кожен знав – не можна йти проти
волі народу. Кожне прізвище із тих, хто наважиться натиснути кнопочку за розпродаж землі,
стане відомим громадянам України. Володимир Зеленський пообіцяв народовладдя – нехай виконує обіцяне, і спитає людей, чи згодні вони перетворити землю на товар. Або хай уходить.
Лише народ України – справжній власник української землі – має право вирішувати її
долю. Поки він своє слово не скаже, чіпати її зась!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30