Звітно-виборна конференція Київської обласної «Батьківщини» поставила новий рекорд за кількістю делегатів за весь час існування партійної організації

Сьогодні відбулася XXI звітно-виборна конференція Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщини». На ній обрали голову та наполовину оновили склад обласного бюро і контрольно-ревізійної комісії.

 

На конференцію було делеговано рекордну кількість представників від територіальних партійних організацій − 455, з них були присутні 403. Головою Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» вже в 5-ий раз поспіль обрали Костянтина Бондарєва. За результатами голосування він отримав 401 голос «за».

 

«Для мене – це дуже важливий день, бо це не тільки підсумки спільної роботи за останні 4 роки, але й за весь період існування Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Це буде вже 11-ий рік, як я очолюю обласну організацію. Можу сказати, що ми (команда “Батьківщини” Київської області) завжди були на самому вістрі боротьби за благополуччя українського народу. Нині ми в опозиції, тож з новими силами будемо відстоювати нашу країну, а передусім людей», − зазначив Костянтин Бондарев.    

 

Він також підкреслив, що не дивлячись на те, що нині «Батьківщина» перебуває в опозиції до лав Київської обласної «Батьківщини» приєднуються нові сміливі лідері, які поділяють погляди і принципи партії. За результатами звітно-виборної конференції в 12 з 37 територіальних партійних організаціях було обрано молодих, амбітних і, головне, професійних керівників, додав голова Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». 

 

Нагадаємо, що попередня звітно-виборна конференція Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщини» відбулася у 2016 році за участі 79 делегатів. 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Земля: за мить до катастрофи

Земля: за мить до катастрофи

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29